Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Ścieżki przeznaczenia"
People Geralt with Lady.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Brzeg
Zleca
Berengar
Nagrody
Księga Gromu + Śluz Dagona + 11000 PD
Powiązane zadania
Alvin
ID
q4005_berengar

Zadanie poboczny

Fazy

Krypta

Zabiliśmy kilka alpów i bruxę. Berengar ruszył dalej. Muszę iść za nim, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć. Muszę iść za Berengarem, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć. (500 PD)

Potwory

Berengar nie jest do mnie zbyt przyjaźnie nastawiony. Musimy stawić czoła kolejnym potworom. Muszę iść za Berengarem, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć.

Dalsza walka

Zabiliśmy kilka alpów. Berengar całkiem nieźle sobie radzi. Ale nadal nie chce nic powiedzieć. Mogę tylko iść za nim, może w końcu się do mnie przekona. Jeśli chcę się czegoś dowiedzieć, muszę iść za Berengarem. (1000 PD)

Ostatnie starcie

Berengar nie ma ochoty rozmawiać ze mną o swojej przeszłości. Ale nie pozwolę, żeby wykręcił się sianem. Chyba zostało jeszcze kilka potworów do ubicia. Muszę iść za Berengarem, jeśli chcę się czegoś dowiedzieć.

Potwory zabite

Położyliśmy trupem kolejne potwory. Może teraz Berengar przestanie udzielać wymijających odpowiedzi... Spróbuję porozmawiać z Berengarem. (2000 PD)

Przy ognisku

Berengar chyba zrozumiał, że nie odpuszczę. Umówiliśmy się na rozmowę przy ognisku na zewnątrz. Mam spotkać się z Berengarem przy ognisku na zewnątrz.

Wyznanie Berengara

Berengar przyznał, że został siłą zmuszony do współpracy z Salamandrą i uciekł od organizacji, gdy tylko było to możliwe. Odnoszę wrażenie, że wiedźmin nie jest w nastroju do wyznań, lecz jeśli poczekam, w końcu powie coś więcej. Muszę się uzbroić w cierpliwość i zająć innymi sprawami. Powinienem zająć się innymi sprawami do czasu, aż Berengar stanie się bardziej wylewny.

Berengar

Pani Jeziora prosiła, żebym porozmawiał z Berengarem. Ten ostatni pewnie siedzi jak zwykle przy ognisku niedaleko krypty. Pani Jeziora prosiła, żebym porozmawiał z Berengarem.

Przeznaczenie

Zdaje się, że Berengar nie jest zainteresowany sprawą przeznaczenia. Muszę wrócić do Pani Jeziora, żeby jej o tym powiedzieć. Muszę wrócić do Pani Jeziora i powiadomić ją o decyzji Berengara.

Dar

Pani Jeziora obiecała mi dar. Otrzymam go w odpowiednim czasie. Pani Jeziora obiecała mi dar. Muszę uzbroić się w cierpliwość. (1000 PD)

Miecz

Otrzymałem od Pani Jeziora wspaniały miecz. Jest lekki i ostry jak brzytwa, leży idealnie w ręku. A w dodatku to dar od bogini. Mam przeczucie, że nieraz jeszcze będę musiał zrobić z niego użytek. Miecz, który dostałem, przeznaczony jest do wielkich czynów. Jakich? Czas pokaże.

Pojedynek + Medalion lub Brzeg

Killed Berengar:

Pojedynek

Berengar wyzwał mnie na pojedynek. Tylko jeden z nas wyjdzie żywy z tego starcia. To miejsce opuści tylko jeden z nas... Muszę wygrać pojedynek. (Witcher medallion.png + 4500 PD)

Medalion

To się musiało tak skończyć. Skrzyżowałem miecz z Berengarem i zabiłem go w uczciwej walce. Wziąłem jego medalion - nie powinien rdzewieć na tej wyspie. Pozostaje mi chyba wrócić z powrotem na brzeg. Wziąłem ze sobą medalion Berengara... Muszę wrócić na brzeg. lub

Spared Berengar:

Brzeg

Berengar odszedł. Mam nadzieję, że znajdzie to, czego szuka. Pozostaje mi chyba wrócić na brzeg. Muszę wrócić na brzeg. (Scrolls generic icon blue.png + Scrolls generic icon orange.png + 6500 PD)

Wideo