Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Świadek"
People Crown witness.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna i Cmentarz wyzimski
Zleca
Raymond Maarloeve
Nagrody
3500 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
Podejrzany: Kalkstein
Podejrzany: Leuvaarden
Podejrzany: Baranina
Podejrzany: Talar
Tajemnice Wyzimy
ID
q2103_witness

Głównym zadanie

Fazy

Więzień

Raymond powiedział, że straż miejska złapała członka Salamandry. Muszę sprawdzić, gdzie go przetrzymują. Muszę sprawdzić, gdzie przetrzymują członka Salamandry.

Kapitan

Vincent ucina wszystkie rozmowy o więźniu, niczego się w ten sposób nie dowiem. Może Siemko będzie bardziej rozmowny. Przycisnę Siemkę, on musi wiedzieć coś o więźniu.

Łapówka

Siemko ma jakieś informacje, w zamian chce fisstechu. Muszę zdobyć fisstech dla Siemki.

Fisstech dla Siemki lub Nowe źródło + Salamandry + Fisstech dla Siemki

People Colemans death.png
Coleman is alive:

Fisstech dla Siemki

Mam już fisstech dla Siemki. Muszę zanieść fisstech Siemce. lub

Coleman is dead:

Nowe źródło

Coleman nie żyje. Będę musiał znaleźć inne źródło fisstechu dla Siemki. Muszę popytać w karczmie. Muszę popytać w karczmie o źródło fisstechu.

Salamandry

Po śmierci Colemana trudno będzie dostać fisstech. Ponoć czasem można znaleźć ten narkotyk przy Salamandrach. Ponoć czasem można znaleźć narkotyk przy Salamandrach.

Fisstech dla Siemki

Udało mi się zdobyć fisstech dla Siemki. Muszę zanieść fisstech Siemce.

Więzień w szpitalu

W zamian za fisstech Siemko powiedział, że strażnicy przenieśli więźnia do Szpitala Lebiody. Może tam uda mi się z nim porozmawiać. Muszę porozmawiać z więźniem, który jest w szpitalu. (500 PD)

Napad na szpital

Więzień był w opłakanym stanie, wyszeptał tylko imię Kalkstein. Z dalszej rozmowy nic nie wyszło, bo do szpitala wpadli bandyci Baraniny. Zawsze to jakiś ślad. Ciekawe, co powie Raymond. Muszę porozmawiać z Raymondem.

Przesłuchanie świadk

Po przesłuchaniu świadka pojawiły się dwa wyraźne tropy: alchemik Kalkstein i przestępca Baranina. Mam dwa tropy: Kalkstein i Baranina. (3000 PD)