Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Adalbert

Adalbert - młody czarodziej, mający za zadanie przeszukać jaskinie pod Loc Muinne. W tym celu sprzymierzył się z Cynthią i dwoma naukowcami. Człowiek wykształcony i pyszny. Po odkryciu tajemnic okazuje się, że chce zagarnąć swoją część łupu na co nie pozwala mu Geralt z Rivii. Postać spotykamy tylko idąc Ścieżką Iorwetha.

Zadania

Dziennik

W skład ekspedycji naukowej, która badała podziemia Loc Muinne, wchodził pewien typ o imieniu Adalbert. Człek ten był nieprzyjemny, nawet jak na czarodzieja. Można rzec, że nie przypadł Geraltowi do gustu – z pełną wzajemnością.
Adalbert grabił sobie przez całą drogę podziemnymi korytarzami. Wyzłośliwiał się, traktował wszystkich z góry, nie robił przy tym nic pożytecznego. Grabił, grabił i nagrabił. Gdy po odkryciu pracowni Daerhenny nie chciał dopuścić wiedźmina do łupów, wywiązała się awantura i Geralt zaszlachtował go z niekłamaną przyjemnością.

Galeria

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów