Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Alvin"
People Alvin full.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Brzeg
Zleca
Jaskier
Nagrody
Aerondight + 10000 PD
Powiązane zadania
Ścieżki przeznaczenia
Wolne elfy
Źródło
ID
q4003_alvin

Głównym zadanie

Fazy

Alvin

Spotkałem Jaskra, który powiedział, że Alvin został przygarnięty przez wieśniaczkę imieniem Alina! Muszę znaleźć chłopca i porozmawiać z nim. Ciekawe, skąd się tu wziął...? Jaskier oczywiście udał się do karczmy. Muszę znaleźć Alvina i porozmawiać z nim.

Okolica

Znalazłem Alvina. Zdaje się, że trafił w dobre ręce, choć pozory mogą mylić. Przy okazji rozejrzę się po okolicy i spróbuję zdobyć więcej informacji o opiekunach chłopca. Powinienem porozmawiać z Julianem.

Rodzina

Alina zrobiła na mnie dobre wrażenie. Prawda jest jednak taka, że lepiej znam się na potworach niż na ludziach. Jaskier pewnie już nasłuchał się miejscowych plotek i będzie w stanie powiedzieć mi więcej. Porozmawiam z Jaskrem o opiekunach Alvina.

Amulet

Left Alvin with Triss earlier: Jaskier przypomniał sobie, że Triss dała mu list dla mnie oraz amulet z dwimerytu dla Alvina. Muszę jak najszybciej przekazać go chłopcu. Ostatnio widziałem małego u Aliny, powinien kręcić się gdzieś w pobliżu wioski. Muszę przekazać Alvinowi amulet z dwimerytu. lub
Left Alvin with Shani earlier: Jaskier przypomniał sobie, że Shani dała mu dla mnie list, zaś Triss - amulet z dwimerytu dla Alvina. Muszę jak najszybciej przekazać go chłopcu. Ostatnio widziałem malca u Aliny, powinien kręcić się gdzieś w pobliżu wioski. Muszę dać Alvinowi amulet z dwimerytu.

Nad rzeką lub Ruinki

If Geralt left Alvin with Shani:

Nad rzeką

Alvin lubi spędzać czas nad rzeką, niedaleko wioski. Nawet w tak sielskiej okolicy samotne wycieczki mogą być niebezpieczne. Spróbuję go znaleźć, zanim wpadnie w kłopoty. Powinienem poszukać Alvina nad rzeką, niedaleko wioski. lub

If Geralt left Alvin with Triss:

Ruinki

Alina mówi, że Alvin często bawi się w okolicach ruin, niedaleko wioski. Alvin często bawi się w okolicach ruin, niedaleko wioski.

Wieszczba

Alvin's dog
If Geralt left Alvin with Shani: Znalazłem Alvina nad rzeką koło wioski. Zanim chłopak otrzymał amulet, zaczął znów wieszczyć. Może teraz będzie mu łatwiej zapanować nad swoimi zdolnościami... Skoro spełniłem już prośbę Triss, mogę zająć się innymi sprawami. Alvin jest bezpieczny. Mogę się zająć innymi sprawami. lub
If Geralt left Alvin with Triss: Znalazłem Alvina w ruinkach koło wioski. Zanim chłopak otrzymał amulet, zaczął znów wieszczyć. Może teraz będzie mu łatwiej zapanować nad swoimi zdolnościami... Skoro spełniłem już prośbę Triss, mogę zająć się innymi sprawami. Alvin jest bezpieczny. Mogę zająć się innymi sprawami.

Przeznaczenie

Opcja 1: Powiedziałem Alvinowi, że sami jesteśmy kowalami własnego losu. Mały potrzebuje chyba osoby, która nim pokieruje. Na razie będę miał na niego oko, zresztą - i tak ciągle się przy mnie kręci. Powiedziałem Alvinowi, że sami jesteśmy kowalami własnego losu. (1000 PD) lub
Opcja 2: Powiedziałem Alvinowi, że jego zdolności to dar. Mały potrzebuje chyba osoby, która nim pokieruje. Na razie będę miał na niego oko, zresztą - i tak ciągle się przy mnie kręci. Powiedziałem Alvinowi, że jego zdolności to dar. (1000 PD) lub
Opcja 3: Powiedziałem Alvinowi, że powinien ukrywać swój dar przed innymi. Mały potrzebuje chyba osoby, która nim pokieruje. Na razie będę miał na niego oko, zresztą - i tak ciągle się przy mnie kręci. Powiedziałem Alvinowi, że powinien ukrywać swój dar przed innymi. (1000 PD)

Wiedźmini

Option 1: Powiedziałem Alvinowi, że nie ma już teraz możliwości, aby zostać wiedźminem, ponieważ nikt nie przeprowadza mutacji. Chłopak jest bystry, ciekawy świata. Co też z niego wyrośnie? Powiedziałem Alvinowi, że nie będzie nowych wiedźminów, gdyż nikt nie przeprowadza mutacji. (1000 PD) lub
Option 2: Powiedziałem Alvinowi, że aby zostać wiedźminem, trzeba przejść przez ból i cierpienie. Chłopak jest bystry, ciekawy świata. Co też z niego wyrośnie? Powiedziałem Alvinowi, że aby zostać wiedźminem, trzeba przejść przez ból i cierpienie. (1000 PD) lub
Option 3: Powiedziałem Alvinowi, że powinien zostać rycerzem, a nie wiedźminem. Chłopak jest bystry, ciekawy świata. Co też z niego wyrośnie? Powiedziałem Alvinowi, że powinien zostać rycerzem, a nie wiedźminem. (1000 PD)

Nowe informacje

Berengar opowiedział mi o swoich związkach z Salamandrą - współpracował z nimi ze strachu. Dowiedziałem się ponadto, że Salamandra z jakiegoś powodu szuka Alvina. Cóż, na razie zostawię Berengara w spokoju. Może później będzie jeszcze okazja, żeby porozmawiać. Dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Może później będzie jeszcze okazja, żeby porozmawiać z Berengarem.

Rybak

Podobno rybak chce się ze mną widzieć. Ciekawe, o co mu chodzi? Powinienem udać się do rybaka.

Pani Jeziora

Rybak przekazał mi wezwanie od Pani Jeziora. Muszę udać się na Wyspę Rybitw i z nią porozmawiać. Muszę udać się na Wyspę Rybitw i porozmawiać z Panią Jeziora.

Dar

Pani Jeziora uważa mnie chyba za kogoś ważnego, skoro podarowała mi tak niezwykły miecz. Warto było pofatygować się do Pani Jeziora. (2000 XP + Aerondight)

Nieludzie

Opcja 1: Muszę ocalić Alvina - został wzięty do niewoli przez elfy. Chłopak wciąż zadaje pytania. Powiedziałem mu, że elfy są bojownikami o wolność i nie mają wyboru. Powinienem teraz porozmawiać z Toruviel. Muszę teraz porozmawiać z Toruviel. (1000 PD) lub
Opcja 2: Muszę ocalić Alvina - został wzięty do niewoli przez elfy. Chłopak wciąż zadaje pytania. Powiedziałem mu, że elfy są reliktami przeszłości i nie potrafią się z tym pogodzić. Powinienem teraz porozmawiać z Toruviel. Muszę teraz porozmawiać z Toruviel. (1000 PD) lub
Opcja 3: Muszę ocalić Alvina - został wzięty do niewoli przez elfy. Chłopak wciąż zadaje pytania. Powiedziałem mu, że pod pięknymi maskami elfy skrywają nienawiść do ludzi. Powinienem teraz porozmawiać z Toruviel. Muszę teraz porozmawiać z Toruviel. (1000 PD)

Zniknięcie Alvina

Pod wpływem przerażenia Alvin teleportował się i zniknął. Nie zdołałem go zatrzymać i nie mam pojęcia, gdzie przebywa. Co ja teraz powiem Triss? Miałem go przecież chronić... Przerażony Alvin teleportował się z miejsca potyczki. Nie wiem, gdzie go szukać.

Do Wyzimy

Podczas walki zrobiło się zamieszanie i Alvin nagle zniknął w błysku magicznej energii. Nie mam pojęcia, gdzie go szukać. Obaj z Jaskrem zbytnio się nie popisaliśmy... Udamy się do Wyzimy - może Triss będzie wiedziała, gdzie szukać malca. Alvin zniknął. Muszę udać się do Wyzimy i porozmawiać z Triss. (5000 PD)