Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Arvnald - były sługa rodu an Craite.

Arnvald
Tw3 journal arnvald.png
Arnvald
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Szary
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Skellige
Profesja
Sługa

Zadania

  • Umarł król, niech żyje król
  • Królewski gambit

Dziennik

Od czasu śmierci Guthlafa, zaufanego seneszala jarla, część jego obowiązków przejął podczaszy Arnvald. Ten starszy już Skelligijczyk nie posiadał co prawda pełni władzy swego poprzednika, jednak na przestrzeni kilku lat dał się poznać jako dobry zarządca.

W jego rękach spoczywała nie tylko piecza nad spiżarniami i piwnicami Kaer Trolde, lecz także obowiązek dbania o potrzeby mieszkańców twierdzy oraz przybyłych gości. Arnvald zajmował się też organizacją uczt i innych ważnych uroczystości.
If Geralt catches Arnvald:
Dlatego jego zdrada była wielkim zaskoczeniem. Pochwycony Arnvald przyznał się do udziału w spisku Ujawnił swego mocodawcę i wyznał swą wieloletnią, skrywaną niechęć do klanu Craite.
If Geralt fails to catch Arnvald:
Dlatego jego zdrada była tak zaskakująca. Jej przyczyny pozostały tajemnicą, którą Arnvald zabrał ze sobą do grobu. Podczaszy zginął podczas ucieczki, zabity zapewne na rozkaz swego mocodawcy.