Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Ars Amandi
Books Generic other.png
Ars Amandi
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
50 oreny
Sprzedaż
10 oreny
ID
it_scroll_220

Książka poświęcona sztuce obdarowywania i uwodzenia kobiet.

Zawartość

Ars Amandi
Publius Naso
Tak jak do serca mężczyzny dociera sie przez żołądek, tak do serca damy dotrzeć można dzięki pięknym słowom i właściwym podarkom. Niejeden mężczyzna stracił majątek, próbując zdobyć wybrankę. Niniejsze dziełko tłumaczy, jak uniknąć losu takich nieszczęśników.
Wiedzieć należy, ze damy rożnego stanu maja rożne upodobania. Prezent godny wieśniaczki nie zadowoli szlachcianki. Proste dziewczyny ucieszy polny kwiat, a wyrafinowane kurtyzany wyśmieją bukiet i dopiero zloty pierścionek sprawi, ze staną sie łaskawe. Bacz jednak na pułapki! Zda sie bowiem, ze po wielu trudach zdobyłeś serce damy, a tymczasem stajesz sie niewolnikiem, który gotowy jest spełnić każde życzenie kobiety! Zdobywasz serce wybranki, a tracisz przy tym głowę!

Dziennik

Glosariusz: Podarunki
Recepty: Perfumy

Lokacje