Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Belgaard
Tw3 baw belgaard vineyard.jpg
Opis
Dodatek
Krew i Wino
Typ
Winnice
Lokalizacja
Lasy Karoberty, na północny zachód od Wioski Francollarts
Region
Toussaint
Mieszkańcy
Liam Coronata
Matylda Vermentino
Usługi
link= Szybka podróż

Belgaard - winnica w Toussaint , której współwłaścicielami są Liam i Matylda .

Opis lokacji

Lichwiarz, u którego zadłużył się ongiś właściciel majątku, sprzedał dług bandytom. Ci, jako że nie mogli długu odzyskać, pozabijali mieszkańców Belgaardu. Jakby tego było mało, założyli tutaj obozowisko, z którego napadali na transporty wina. Wyprawiali potem pijackie orgie, a byli tak bitni i dożarci, że nikt nie mógł ich przegonić. Pozbył się ich dopiero dzielny alchemik, który zatruł jeden z transportów wina wyciągiem z rącznika pospolitego.

Galeria

Wiedźmin 3 Krew i Wino

Ciekawostki

  • Po ukończeniu drugiej części Awantura o Wino: Belgaard banery zmienią się, odzwierciedlając ich nowego właściciela (właścicieli).
    • Matylda będzie czerwono-żółty wzór szachownicy
    • Liam to niebieski wilk na żółtym tle
    • Jeśli oboje przejmą władzę, flaga zostanie podzielona na pół: lewa strona będzie połową wilka, a prawa strona będzie wzorem szachownicy Matyldy.

Osoby związane z winnicą

Mieszkańcy