Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Brzemię przeszłości"
Places Cave under City Walls.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Declan Leuvaarden
Nagrody
200 oreny + 2000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q1012_burial

Zadania poboczne

Fazy

Leo's ghost

Jaskinia

Przyjaciel kupca Leuvaardena zaginął w jaskini pod murami miasta. Mówi się, że pełno tam potworów. Kupiec prosi, abym go przyprowadził, a jeśli nie żyje - pochował. Nagroda to 200 orenów. Powinienem odnaleźć przyjaciela Leuvaardena w jaskini pod murami miasta.

Szczątki

W jednym z echinopsów znalazłem resztki ludzkiego ciała. To był zapewne przyjaciel Leuvaardena... Teraz trzeba będzie go pochować. Powinienem porozmawiać z Leuvaardenem. Trzeba pochować przyjaciela Leuvaardena. Powinienem porozmawiać z kupcem. (500 XP)

Pochówek

Leuvaarden zasugerował, żeby ciało pochować w kaplicy Wielebnego. Powinienem go chyba zapytać o zgodę. Powinienem zapytać Wielebnego o zgodę na pochówek w kaplicy.

Kaplica lub Pozwolenie lub Miejsce na pochówek

Kaplica

Wielebny nie żyje. Powinienem teraz bez problemów dostać się do kościoła i pochować ciało. Mogę pochować ciało w kaplicy. lub

Pozwolenie

Wielebny nie chce mnie wpuścić do kościoła. Muszę w jakiś sposób zdobyć jego zaufanie. Muszę przekonać Wielebnego, żeby zezwolił mi na pochówek w kaplicy. lub

Miejsce na pochówek

Wielebny zgodził się na pochówek. Muszę wejść do kościoła i znaleźć miejsce na pochowanie ciała. Muszę pochować kupca w podziemiach kaplicy.

Zapłata

Pochowałem Leuvaardenowego przyjaciela. Czas zgłosić się do kupca po zapłatę. Czas zgłosić się do Leuvaardena po zapłatę. (500 XP)

Leuvaarden

If Geralt finds Leuvaarden in the Outskirts:

Po tym, co wydarzyło się w wiosce, raczej nie znajdę tu Leuvaardena. Pewnie schronił się za murami. Powinienem poszukać Leuvaardena w Wyzimie. lub

If Geralt fails to find Leuvaarden in the Outskirts:

Powinienem poszukać Leuvaardena w Wyzimie i zgłosić się po zapłatę. Może gdzieś w Wyzimie trafię na Leuvaardena.

Przyjaciel pochowany

Pochowałem przyjaciela Leuvaardena i dostałem za to godziwą zapłatę. Kupiec dotrzymuje umów, mimo że... daje dziwne zlecenia. W końcu jestem wiedźminem. Nie grabarzem. Pochowałem przyjaciela Leuvaardena i dostałem zapłatę. (200 oreny, 1000 XP)