Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Castel Ravello
Castel Ravello 2.jpg
Opis
Dodatek
Krew i Wino
Typ
Winnice
Lokalizacja
Toussaint
Region
Dolina Sansretour, Toussaint
Usługi
link= Szybka podróż

Castel Ravello - słynny zamek w Toussaint, wokół którego leżą winnice. Jest to miejsce produkcji tak znanych na całym świecie win jak:

W piwnicach pod starym zamkiem, dzień po Saovine Geralt zabił potwora, który wypchany stał się nie lada atrakcją w Castel Ravello. Przyniosło to wiedźminowi wiele innych zleceń.

W Krew i Wino

Opis lokacji

Według koneserów, najlepsze wina z Metinny czy Alby, nie dorastają do pięt nawet pośledniejszym markom z doliny Sansretour. Wśród mnóstwa mniejszych i większych lokalnych winnic, to właśnie Castel Ravello jest najbardziej rozpoznawalne. I nie bez powodu, to tu powstają Pomino, Fiorano, Erveluce oraz Est Est - wciąż bezsprzecznie najlepsze wino świata.

Zadania

  • Wino rzecz święta
  • O damie i jej rycerzu (tablica ogłoszeń)

Galeria

Wiedźmin 3 Krew i Wino

Ciekawostki

  • Po wykonaniu zadania Wino rzecz święta majątek został przekazany nowemu właścicielowi po tym, jak Fabricio został aresztowany za zdradę, sprzedając ekskluzywne wino Sangreal komuś spoza rodziny książęcej.