Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Casteldaccia
Tw3 baw filibert always pays his debts (1).jpg
Opis
Dodatek
Krew i Wino
Typ
Winnice
Lokalizacja
Wschód-południowy wschód od Wioska Flovive.
Region
Dolina Sansretour
Usługi
link= Szybka podróż

Casteldaccia - winnica w Toussaint , opuszczona osada.

Posiadłość jest jednym z majątków pojawiających się w grze Wiedźmin 3: Krew i Wino. Przed wydarzeniami z gry winnica została podarowana Maximusowi Makrinusowi przez Annę Henriettę. Jakiś czas później spustoszyli ją ludzie Cystusa. Upiór zamordowanego wtedy Maximusa wciąż żył w posiadłości i atakował przyjezdnych.

W Krew i Wino

Zadanie

  • Cystus zawsze spłaca swe długi

Opis lokacji

Maximus Makrinus był onegdaj słynnym błędnym rycerzem, który wsławił się polityką zero tolerancji dla grasantów na Manowcach. Wreszcie przeszedł na zasłużoną emeryturę i osiadł w rodzinnym majątku. Nikt nie wie, co później doprowadziło do śmierci całej jego rodziny. Jedni mówią, że to olbrzym zszedł z gór, inni, że jakaś większa hanza dopadła go i wywarła pomstę. Faktem jest, że do dziś rozsądni ludzie łukiem omijają Casteldaccia.

Galeria

Wiedźmin 3 Krew i Wino