Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
the fences' hangout

Ciemny zaułek jest tylko jednym z "rynku" w Starej Wyzimie. It's pretty całkowicie w ciągu dnia, ale na noc paser roams obszaru i prowadzenia działalności gospodarczej będą niechętnie z kimkolwiek, nawet Wiedżminów. On będzie kupić i sprzedać niemal wszystko. Możesz odnaleźć, co ważniejsze, konwersji na środki pieniężne:

Twoja opcja wpływa na ogrodzeniach. Kiedy po raz pierwszy przyjeżdżają w Starej Wyzimie, będzie co najmniej jeden neutralny (niebieski) "paser" w tej dziedzinie. Po powrocie do Starej Wyzimy od cmentarzu na bagnach, ogrodzenia nie będzie tam chyba Ciebie opcja neutralna. Jeśli wybierzesz opcja Scoia'tael nie będzie "Kwatermistrza Scoia'tael" pobliżu bramy zamiast na groblę. Jeśli wybierzesz opcja Zakonna, nie będzie "Kwatermistrza Zakonnu" w pobliżu bramy na cmentarz na bagnach zamiast.