Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
"Co kryje prawda"
People Raymond dead.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna i Cmentarz wyzimski
Zleca
completing any of the Suspect quests
Nagrody
2500 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
ID
q2112_sraymond

Zadanie poboczny

Fazy

Tropy

Nie wszystko w tym śledztwie układa się tak prosto, jak chciałby tego Raymond. Najwyraźniej nie każdy z podejrzanych jest winny. Myślę, że powinienem poszukać tropów na własną rękę. Myślę, że powinienem poszukać tropów na własną rękę.

Konfrontacja lub Detektyw-Azar + Sojusznik: Kalkstein

Geralt is in the dark:

Konfrontacja

Stąpam po grząskim gruncie - muszę skonfrontować detektywa z moimi podejrzeniami, ale nie chcę sprowokować jego gwałtownej reakcji. Jeszcze nie teraz. Powinienem starannie dobierać słowa. Muszę ostrożnie wybadać detektywa. (1500 XP) lub

Geralt knows the deal:

Detektyw-Azar

Mam niepodważalne dowody na to, że Azar Javed podszywa się pod Raymonda. To niebezpieczna wiedza... Czy powinienem stawić czoła Azarowi, czy poszukać wsparcia u kogoś z niesłusznie oskarżonych? Powinienem stawić czoła Azarowi albo poszukać wsparcia u kogoś z niesłusznie oskarżonych. (500 XP)

Sojusznik: Kalkstein

Sojusznika przeciw Azarowi znalazłem w Kalksteinie. Postanowiliśmy razem wykorzystać zainteresowanie Salamandry wieżą na bagnach i wciągnąć Azara w pułapkę. Postanowiliśmy wykorzystać zainteresowanie Salamandry wieżą na bagnach i wciągnąć Azara w pułapkę. (2500 XP)

Failure

  • only if Geralt blurts out information he shouldn't.

Powiedziałem "Raymondowi" w twarz, że wiem, kim jest naprawdę. To chyba nie było najlepsze posunięcie. Rzucanie Raymondowi oskarżenia w twarz nie było najlepszym pomysłem.