Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

W grze Wiedźmin 3: Dziki Gon

Cudowny świat insektoidów
Tw3 book green.png
Przedmiot można przeczytać
Opis
Rynsztunek/slot
Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Książka
Źródło
Łup / Zakupu
Cena bazowa
50 Novigradzkie korony
Kupno
115 Novigradzkie korony
Sprzedaż
12 Novigradzkie korony
Waga
0 waga

Reading this book provides bestiary entries for Truteń endriagi, warriors i workers. It can be purchased from the following merchants:

Dziennik

Trudno o stworzenia bardziej pracowite i zorganizowane, niż endriagi. Nawet mrówki, pszczoły i termity ustępują im pod tym względem. Endriagi przewyższają przemyślnością nawet ludzi!

Zaiste, rodzaj ludzki mógłby wiele skorzystać biorąc je za wzór, rezygnując z przestarzałych struktur społecznych, jak feudalizm, i tworząc nowy ustrój – arachnokomunizm.

W arachnokomunizmie każda jednostka znałaby swoje miejsce i wykonywałaby swoją pracę dla wspólnego dobra. Każdy, to jest: robotnik, żołnierz i królowa, dzieliłby z towarzyszami pracy majątek i trudy dnia codziennego.

W grze Wiedźmin

Cudowny świat insektoidów
Books Generic wolf motif.png
Cudowny świat insektoidów
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
600 oreny
Sprzedaż
120 oreny

Książka poświęcona owadopodobnym potworom: kikimorom i wijom.

Zawartość

Cudowny świat insektoidów
Książka dostarcza cennej wiedzy o kikimorach: robotnicach, wojownikach i królowych. Wspomina również o skolopendromorfach.

Dziennik

Bestiariusz:

Składniki:

Lokacje