Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Drobne utrapienia"
Scenes Griggs happy.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Wioska Odmęty
Zleca
Murarz Harn
Nagrody
Pat pomocy lub książka lub 400 oreny
+ 2000 PD
Powiązane zadania
Pradawny Cmentar
ID
q4014_bridge

Zadanie poboczny

Fazy

Most

Murarz Harn poprosił mnie o pomoc. Jakieś złośliwe istoty niszczą most, który buduje. Muszę udać się do guślarki i zapytać o sposób na skrzaty. Muszę udać się do guślarki i zapytać o sposób na skrzaty.

Podziemne skrzaty

Muszę udać się do krypty na polach i znaleźć tam świątka, który należy do podziemnego plemienia skrzatów. Powinienem zabrać z krypty uprząż dla kota i wrócić do chaty guślarki. Powinienem zabrać skrzatom w krypcie uprząż dla kota i wrócić do chaty guślarki.

Uprząż

Udało mi się zdobyć uprząż dla kota. Może teraz przekonam skrzaty, że murarz ma wobec nich dobre zamiary. Zdobyłem uprząż i mogę udobruchać skrzaty. Powinienem porozmawiać z guślarką. (2000 PD)

Ofiara

Teraz muszę zanieść uprząż do świątka i ofiarować ją skrzatom, które przeszkadzają murarzowi. Jeśli przyjmą prezent, podrzucą mi jakiś dowód swej przyjaźni. Muszę złożyć uprząż w ofierze skrzatom przy moście.

Czterolistna koniczynka

Skrzaty przyjęły dar i odwdzięczyły się czterolistną koniczynką. Muszę ją zanieść murarzowi, na pewno się ucieszy. Muszę zanieść czterolistną koniczynkę murarzowi. (2000 PD)

Nagroda

Murarz może kontynuować swoją pracę, ale mam wrażenie, że naprawa mostu potrwa jeszcze bardzo długo. Nagrodził mnie za pomoc. Otrzymałem nagrodę. (choice of reward + 4000 PD)