Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Witaj!

Witaj!

Witamy w naszej wiki i dziękujemy za pomoc! Jest tu wiele do zrobienia i mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej i pomożesz w tworzeniu największej bazy danych o świecie Wiedźmina.

Ostatnie zmiany to pierwszy przystanek, dzięki któremu możesz zobaczyć, co w tej chwili edytują inni i w czym możesz pomóc.
Prosimy o zarejestrowanie się, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś! Dzięki temu łatwiej będzie identyfikować Twoje edycje.

Cieszymy się, że do nas dołączyłeś i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości!

Ausir 00:40, 17 cze 2009 (UTC)To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.