95.160.8.50

Dyskusja użytkownika

Wybacz, ale z powodu kopiowania treści z innej wiki, musiałem cofnąć wszystkie twoje edycje. — DeRudySoulStorm (dyskusja) 20:46, 27 kwi 2018 (UTC)

Plagiarstwo

Hej. Wiele z Twoich edycji zawiera materiał pochodzący z innej wiki. I o ile licencja jest ta sama (CC BY-SA 3.0) warunek rozpowszechniania treści (atrybucja) nie jest spełniony. Proszę Ciebie o stosowne oznaczanie (spełniające warunki licencji) skąd pochodzi treść, jeżeli bierzesz ją z innej wiki z kompatybilną licencją. W przeciwnym wypadku, prawo autorskie oryginalnych autorów jest łamane. — Frisk (dyskusja) 22:47, 4 lis 2018 (UTC)


To jest strona dyskusji anonimowego użytkownika – takiego, który nie ma jeszcze swojego konta lub nie chce go w tej chwili używać. By go identyfikować, używamy adresów IP. Jednak adres IP może być współdzielony przez wielu użytkowników. Jeśli jesteś anonimowym użytkownikiem i uważasz, że zamieszczone tu komentarze nie są skierowane do Ciebie, utwórz konto lub zaloguj się – dzięki temu unikniesz w przyszłości podobnych nieporozumień.

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ