Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Eliksir z sierści wilkołaka
Potion Werewolfs wrath.png
Opis
Składniki
Substances Werewolf fur.pngSubstances Aether.pngSubstances Quebrith.pngSubstances Hydragenum.pngSubstances Vermilion.png
Baza
Mocny Alkohol
Efekty
Wypicie eliksiru umożliwia uzyskanie specjalnego ulepszenia związanego z atrybutem Zręczność. Ulepszenie budzi w wiedźminie instynkt drapieżcy i nocą zwiększa jego zdolności bojowe.
Toksyczność
brak
Czas działania
natychmiastowy

Przed wiekami stwierdzono, że eliksir zawierający sierść wilkołaka może pogłębić mutacje wiedźmina, wzmacniając jego instynkt drapieżnika. Przeciwnicy stosowania eliksiru argumentowali, ze napój upodabnia wiedźminów do potworów, wiec zaprzestano powszechnego stosowania mikstury tym chętniej, ze zdobycie sierści wilkołaka jest ryzykownym zadaniem.

Działanie: wypicie eliksiru umożliwia uzyskanie specjalnego ulepszenia związanego z atrybutem Zręczność. Ulepszenie budzi w wiedźminie instynkt drapieżcy i nocą zwiększa jego zdolności bojowe.

Recepta