Eliksir ze śluzu Dagona

Eliksir ze śluzu Dagona
Plik:Grafika:Potion Dagon sap.png
Eliksir mutagenny. Pozwala uzyskac ulepszenie Sily - Regeneracje Zywotnosci
Opis
Typ
Eliksir mutagenny
Składniki
Substances Dagon secretions.png Substances Rebis.png Substances Aether.png Substances Hydragenum.png Substances Vermilion.png
Baza
Mocny Alkohol
Efekty
Wypicie eliksiru umożliwia uzyskanie specjalnego ulepszenia związanego z atrybutem Siła. Ulepszenie znacznie zwiększa zadawane obrażenia, jeśli wiedźmin jest zraniony.
Toksyczność
brak
Czas działania
natychmiastowy
ID
it_potion_101

Magowie, którzy mutowali wiedźminów, odkryli przed wiekami przepis na silny eliksir. Jego działanie pogłębia mutacje i kompleksowo wzmacnia organizm. Według zapisów do stworzenia eliksiru potrzebny jest śluz mitycznej istoty nazywanej Dagonem.

Działanie: wypicie eliksiru umożliwia uzyskanie specjalnego ulepszenia związanego z atrybutem Siła. Ulepszenie znacznie zwiększa zadawane obrażenia, jeśli wiedźmin jest zraniony.

Recepta

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ