Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
Glejt milicji miejskiej
Quest Items Letter from City militia.png
Osoba, która okaże niniejszy dokument, ma prawo przebywać w Wyzimie Handlowej w godzinach dziennych. Dostajemy go od Triss na początku 3 aktu. Sprawdzają go strażnicy, gdy wyjdziemy z domu Triss (domyślnie(oprócz 1 razu)).

lub

Osoba, która okaze ten dokument, ma prawo przebywac w Wyzimie Handlowej od zmierzchu do switu w ramach ochrony miasta przed potworami.

Opis
Typ
Przedmiot fabularny / List
Źródło
Triss lub Order militia sergeant
ID
it_quest_208
it_quest_209

Zawartość

Glejt milicji miejskiej
Okaziciel tego dokumentu ma prawo przebywac na ulicach Dzielnicy Handlowej miasta Wyzima w godzinach dziennych - mimo zakazów wprowadzonych wraz ze stanem wyjatkowym.
lub
Glejt milicji miejskiej
Osoba, która okaze ten dokument, jest obronca mieszkanców miasta i zawodowym tepicielem potworów. Ma prawo przebywac na ulicach Wyzimy Handlowej od zmierzchu do switu - mimo zakazów wprowadzonych wraz ze stanem wyjatkowym.

Zadania

  • nie ma powiązania z żadnym zadaniem.