Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Gra w kości"
PokerBoard.png
Szczegóły
Akt(y)
1 - 5
Lokacje
wszystkie lokacje aktów od I do V
Zleca
znalezienie kości
Nagrody
1000 PD + sława
Powiązane zadania
Kościany poker: nowicjusz
Kościany poker: zawodowiec
Kościany poker: szuler
ID
q1200_signs

Zadania poboczne

Fazy

Gra w kosci

Wpadlo mi w rece pudelko z koscmi. Wygladaja na krasnoludzka robote. Ciekawe, czy kryje sie za tym jakas historia? Poszukam kogos, kto powie mi wiecej o grze w kosci.

Zoltan Chivay

Dowiedzialem sie, ze krasnolud Zoltan Chivay moze powiedziec mi wiecej o koscianym pokerze.

Zoltan + Podstawy / Skazaniec

Learn about poker from Zoltan:

Zoltan

Zoltan Chivay wprowadzil mnie w fascynujacy swiat koscianego pokera. Zostalem wrecz zarzucony informacjami. Ale, jak mówia, póki nie spróbujesz, nie dowiesz sie, czy to naprawde dobre. Zagram z nim partyjke albo dwie. Poznalem teoretyczne podstawy koscianego pokera. Czas zagrac.

Podstawy

Zagralem partyjke z Zoltanem. Pouczajace doswiadczenie. Teraz juz wiem, o co chodzi. Mniej wiecej. Ciekawe, czy mozna na tym zarobic? Znam juz podstawy pokera. Czas to wykorzystac. lub

Learn about poker from the elven convict:

Skazaniec

Elfi skazaniec poprosil mnie o przysluge. W niektórych sytuacjach nie mozna odmówic. W efekcie poznalem podstawy koscianego pokera i stalem sie posiadaczem kosci. W niecodziennych okolicznosciach zetknalem sie z koscianym pokerem. Jesli wyjde, musze opowiedziec o tym Zoltanowi.

Pierwsze rozgrywki

Juz zaznajomilem sie z podstawami gry w pokera. Po rozmowie z Zoltanem mam ochote spróbowac sil z zawodowymi graczami. Spróbuje zagrac w pokera z zawodowcami.

Zawodowstwo

Z zawodowymi graczami w pokera idzie mi calkiem dobrze, nawet Zoltan musial to przyznac. Lepsi sa juz tylko prawdziwi szulerzy. Spróbuje zagrac w pokera z szulerami.

Szuler

Gralem w pokera z najlepszymi i dalem rade. Koniec z szukaniem wyzwan. Teraz to ludzie beda chcieli zagrac ze mna. Ciekawe, czy jest jakis gracz lepszy ode mnie.

Legenda

Gralem w kosci z królem. Fakt, ze przeciwnik moze w kazdej chwili nakazac, abys zostal sciety, dodaje grze emocji. Ten pojedynek przejdzie do legendy. Jestem legenda pokera. (1000 XP)