Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Hugo Monnart
Tw3 bw father knows worst hugo 2.jpg
Hugo
Module
|- Informacje
Rasa
Człowiek
Płeć
Mężczyzna
Kolor włosów
Brązowy
Kolor oczu
Brązowy
Narodowość
Toussaint
Profesja
Handlarz (profesja)
Pochodzenie
Beauclair
Rodzina
Auguste Monnart (brat)
Lucien Monnart (brat)
Victor Monnart (ojciec)

Hugo Monnart - mieszkaniec Toussaint , syn Victora producenta koniaku , brat Augusta i Luciena.

Wiedźmin 3: Krew i Wino

Wiedząc, że jego synowie nigdy się nie dogadają, Victor zepsuł słynnego gorzelnika i ukrył wyposażenie w trzech różnych miejscach i powiedział każdemu z jego trojga dzieci, gdzie ma nadzieję, że będą razem pracować. Jednak po jego śmierci synowie walczyli, aż znaleźli trzeci kawałek w grocie w 1275 roku , ale zostali zaatakowani przez potwory, próbując je odzyskać.

Jeśli Geralt tu przyjedzie, zobaczy, że Lucien i Auguste krzyczą o pomoc, i że ich trzeci brat, Hugo, wciąż tkwi w środku wraz z ostatnim kawałkiem destylatora.

Jeśli Geralt mówi, że dziś nikt nie umierze: trzej bracia, zdają sobie sprawę z tego, jak głupie były te ich kłótnie po zagrożeniu życia, zgadzają się odłożyć na bok swoje różnice i współpracować razem.

Zadanie

Galeria

Inne

Wiedźmin 3 Krew i Wino