Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
wejście do katakumb
katakumby
wejście do katakumb Scoia'tael
wejście do katakumb Zakonnu
wejście do katakumb neutralna

Katakumby są (co nie jest zaskoczeniem) umieszczone pod Starym Dworzyszczem. Sarkofagi oraz rozrzucone ludzkie szczątki nadal leżą wszędzie, tak jak i szytnaćce. Czas się tutaj nie zatrzymał, a skały i gruz odcięły niektóre korytarze. Niestety niektórzy umarli nie pozostali na swoich miejscach, więc upiory, wampiry i trupojady chętnie witają każdego, kto postawi stopę na ich terenie.

Lecz nawet to nie zniechęciło Salamandry do przywłaszczenia sobie tego terenu oraz puszczenia mutantów, wyników ich eksperymentów genetycznych w laboraotium, wolno.

Zależnie od ścieżki, którą Geralt wybrał, wejdzie do katakumb z pomocą Yaevinna, Zygfryda lub Triss oraz w zależności od wyboru wejście ów będzie w różnych miejscach (mapa poniżej). Istnieją również strategiczne zamknięte drzwi lub zawaolne miejsca, które zmuszą wiedźmina do podjęcia unikalnej ścieżki z jego początkowego miejsca do celu - laboratorium.

Zadania

Zioła

Mapy