Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Kejran przedstawiony w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Keyran.jpg

Kejran, przez miejscowych zwany także Staruchem - wodny potwór, rzędu amphipoda, gromady wielkoszczęk, rodziny hyphydridae. Z wyglądu przypominający żagnicę. Został stworzony przez czarodzieja nie wymienionego z imienia, jednak z zapisków w dzienniku pokładowym statku który stoczył zwycięską potyczkę z Daerdin i go zatopił podejrzenie pada na czarownika Oswena. Stwór występujący tylko w grze Wiedźmin 2. Zostaje zabity przez Geralta i Shealę.

Ciekawostki i inne informacje

  • Walka z Kejranem w Wiedźminie 2 jest wyjątkowo frustrująca dla bardzo wielu graczy, gdyż często ukazują się ogromne wady systemu QTE zastosowanego w grze.
  • Od czasu aktualizacji 2.1 na poziomie łatwym możliwe jest niedoczytanie się skryptu, przez co ruina mostu nad nim nie jest zawalana. A co z tym idzie, nie można się po nim wspiąć i zabić Kejrana.