Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Kościany poker: nowicjusz"
PokerBoard.png
Szczegóły
Akt(y)
1, 2
Lokacje
Podgrodzie
Klasztorna
Bagna
Zleca
Zoltan
Nagrody
wygrane + 900 PD
Powiązane zadania
Gra w kości
Kościany poker: zawodowiec
ID
q1201_signs

Galeria

Zoltan Odo Mikul Haren Brogg Elf-Więzień Carmen Ogrodnik Vaska

Fasi

Note: The 100 XP increments listed below are only earned for the first four players, whichever four Geralt plays and wins against first. The rest are listed for information purposes.

Pierwsze kroki

Poznałem podstawy kościanego pokera. Podobno można na tym zarobić. Trzeba tylko znaleźć ludzi, którzy grywają w kości. Zoltan twierdzi, że po trzech - czterech zwycięstwach nie będę już nowicjuszem. Odo, Haren i Mikul podobno grywają w pokera. Jeśli chcę się na poważnie zająć pokerem, muszę wygrać z co najmniej trzema graczami. W okolicy grają Odo, Haren i Mikul.

Zoltan

Wygrałem z Zoltanem. Mam wrażenie, że dawał mi fory. Coraz pewniej czuję się w tej grze. Czas poszukać innych przeciwników. Zoltan wspomniał, że Haren, Odo i Mikul również grają w pokera. Wygrałem z Zoltanem, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Odo gra w kości

Okazało się, że Odo prócz picia interesuje się jeszcze pokerem. Może kiedyś zagramy. Mogę zagrać z Odem.

Odo

Wygrałem z Odem. Coraz pewniej czuję się w tej grze. Czas poszukać innych przeciwników. Wygrałem z Odem, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Mikul gra w kości

Podczas warty Mikul chętnie grywa w kości. Może kiedyś rozegramy partyjkę. Mogę zagrać z Mikulem.

Mikul

Mikul liczył na szczęście, ale srogo się rozczarował. Wygrałem i mam ochotę na kolejną partyjkę. Wygrałem z Mikulem, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Haren gra w kości

Wśród wielu nie do końca legalnych zainteresowań Harena znajduje się też hazard. Może kiedyś zagramy. Mogę zagrać z Harenem.

Haren

Pokonałem Harena, choć mam podejrzenia, że nie grał całkiem uczciwie. Jestem coraz lepszym graczem. Sprawdzę się z innymi przeciwnikami. Wygrałem z Harenem, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Carmen gra w kości

Carmen jest prawdziwą damą do towarzystwa - potrafi zabawić rozmową, zagrać w kości... Mam ochotę spróbować, jak dobrze sobie z tym radzi. Mogę zagrać z Carmen.

Carmen

Chwilami trudno było mi się skupić podczas tej rozgrywki, ale zwyciężyłem. Trening czyni mistrza. Poszukam innych przeciwników. Wygrałem z Carmen, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Vaska gra w kości

Nawet na tych zapadłych bagnach można znaleźć osobę, która gra w kości. Może kiedyś spróbuję, jak dobra jest Vaska. Mogę zagrać z Vaską.

Vaska

Jak na swój wiek Vaska grała dość dobrze. Mam ochotę na kolejną partyjkę. Wygrałem z Vaską, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Ogrodnik gra w kości

Jak każdy weteran, ogrodnik uwielbia hazard. Ciekawe, jakie sztuczki poznał, służąc jako najemnik. Mogę zagrać z ogrodnikiem.

Ogrodnik

Stary weteran grał jak szatan, ale zwyciężyłem. Jestem coraz lepszy, czas poszukać innych przeciwników. Wygrałem z ogrodnikiem, poszukam innych przeciwników. (100 XP)

Dobra passa

Jestem coraz lepszy w kościanego pokera. Pokonałem już trzech graczy i mam ochotę spróbować, jak grają prawdziwi profesjonaliści. Poszukam bardziej wymagających przeciwników. (500 XP)