Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Kościany poker: zawodowiec"
PokerBoard.png
Szczegóły
Akt(y)
2 – 4
Lokacje
Bagna
Klasztorna
Handlowa
Pola
Wioska Odmęty
Nagrody
oreny + 1800 PD
Powiązane zadania
Gra w kości
Kościany poker: nowicjusz
Kościany poker: szuler
ID
q2202_signs

Gracze

Talar Munro Hrabia Roderick de Wett Velerad hierofant pustelnik Julian Tobias

Fazy

Note: The 200 PD increments listed below are only earned for the first four players, whichever four Geralt plays and wins against first. The rest are listed for information purposes.

Za wysokie progi

W sposób jasny dano mi do zrozumienia, że zawodowcy nie grają z nowicjuszami. Muszę się skupić na słabszych przeciwnikach. Nie zagram z zawodowcami, dopóki będą mnie uznawali za nowicjusza.

Zawodowcy

Nieźle radzę sobie z pokerem, więc po rozmowie z Zoltanem uznałem, że czas już przejść na zawodowstwo. Zasady są dość poste - jeśli wygram z czterema zawodowcami, zostanę uznany przez towarzystwo. Czas ich poszukać. Żeby przejść na zawodowstwo w pokerze, muszę wygrać z czterema zawodowymi graczami.

Munro gra w kości

Znajomy Zoltana, Munro, jest zawodowym pokerzystą. Ciekawe, czy jest tak dobry, jak mówią? Mogę zagrać z Munrem.

Munro

Udało mi się wygrać z Munrem. Poszukam kolejnego zawodowca Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Talar gra w kości

Na zapleczu swojego sklepiku Talar urządza czasami spotkania pokerzystów. Jest zawodowcem i mam ochotę się z nim zmierzyć. Mogę zagrać z Talarem.

Talar

Talar ma twarz pokerzysty, ale mojemu spojrzeniu nie sprostał. Wygrałem i mam ochotę zmierzyć się z kimś lepszym. Pokonałem Talara. Czas zagrać z następnym zawodowcem. (200 PD)

Hrabia de Wett gra w kości

Okazało się, że kiedy hrabia Roderick de Wett nie jest zajęty knuciem intryg, ma w zwyczaju grywać w kości. Zawodowo. Zobaczymy, kto jest lepszy. Mogę zagrać z hrabią de Wettem.

Hrabia de Wett

Może de Wett zna się na polityce, ale na pewno nie na pokerze. Następny, proszę. Wygrałem z de Wettem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Velerad gra w kości

Grododzierżca też ma swoje hobby. Grywa zawodowo w pokera. Ponoć taka rozrywka pomaga ukoić jego zszarpane nerwy. Ciekawe, czy jest dobry. Mogę zagrać z Veleradem.

Velerad

Wygrałem z Veleradem. Przyjął to po męsku. Poszukam kolejnego przeciwnika. Wygrałem z Veleradem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Hierofant gra w kości

Okazało się, że Hierofant grywa w pokera. Zawodowo. Zobaczmy, czy jest w tym dobry. Mogę zagrać z Hierofantem.

Hierofant

Wygrałem z Hierofantem, widać byłem lepszy niż przeciętny druid. Poszukam kolejnego przeciwnika. Wygrałem z Hierofantem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Hofmann gra w kości

Tobias Hofmann grywa zawodowo w kości. Może się kiedyś zmierzymy. Mogę zagrać z Tobiasem Hoffmanem.

Hofmann

Pokonałem wójta. Jak widać, idylliczna wieś przegrywa z miejskim doświadczeniem. Poszukam kolejnego przeciwnika. Wygrałem z Hofmannem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Julian gra w kości

Kupiec Julian to światowy człowiek. I podobno nieźle gra w kości. Może się kiedyś zmierzymy. Mogę zagrać z Julianem.

Julian

Wygrałem z Julianem. Poszukam kolejnego przeciwnika. Wygrałem z Julianem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Pustelnik gra w kości

Widać, że pustelnik nie uciekł zbyt daleko od ziemskich pokus. Żyje korzonkami, wodą i grą w pokera. Zobaczmy, czy jest doby. Mogę zagrać z pustelnikiem.

Pustelnik

Pustelnik wyraźnie stracił formę - zdołałem go pokonać. Poszukam kolejnego przeciwnika. Wygrałem z pustelnikiem. Poszukam kolejnego zawodowca. (200 PD)

Zawodowiec

>Wygrałem z czterema zawodowymi graczami i dołączyłem do ich grona. Zoltanowi oko zbieleje. Jestem zawodowcem. Czas na większe wyzwania. (1000 PD)