Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Plik:Triss-figurine.png

Skompresowana postać w figurkę

Assire dekompresująca Triss

Kompresja artefaktowa - czar z gatunku transformacyjnych. Do rzucenia go, potrzebne się nie liche umiejętnosci. Pozwala on na spakowanie żywej ooby w dowolny przedmiot. Funkcjie organizmu zostają wstrzymane, ofiara, nie widzi, nie słyszy, nie czuje ale żyje.

Wiedźmin: Gra Wyobraźni

"Jest to jedno z najtrudniejszych znanych zaklęć. Pozwala dosłownie zapakować kogoś w dowolny przedmiot - gwałtownie zmniejszyć go, nawet do miniaturowych rozmiarów i wtłoczyć do "miejsca przechowania". Kompresowana osoba traci zwykle przytomność. Jest to czar niebezpieczny, może poważnie uszkodzić ciało pakowanej osoby. Po rozpakowaniu jest ona odwodniona i wycieńczona. By rzucić czar, należy posiadać matrycę kompresowanej osoby (pozwala ona na jej powrót do właściwych kształtów)."