Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Kryjówka bandytów

English version below

Kryjówka bandytów to dom na skraju bagna po drugiej stronie rzeki na południowym wschodzie od Flotsam. Dymitr i jego kompani mają tam kryjówkę. Na ścieżce do chaty jest kilka Potrzask, więc uważaj!

Jest tam kilka przedmiotów, z kótrych na uwage zasługują Wyśmienity kordelas i runa słońca.

Pamiętaj, że aby otworzyć drzwi do kryjówki bandytów potrzebujesz Klucz do kryjówki bandytów, który możesz zdoobyć w misji Kłopoty z trollem.

Bagno otaczające kryjówkę bandytów jest zwykle otoczone przez czterech bandytów. Samej kryjówki strzeże jeszcze kilku bandytów, którzy się od niej nie oddalają. Bandyci na bagnach będą się regenreować każdego dnia. Nocą jednak na bagnach są też utopiec i topielec. W pewnych okolicznościach w nocy (o północy) pod powieszonym elfem na zachodnim skraju bagna pojawi się losowo nazwany bruxa.

Kryjówka bandytów is a house on the far edge of the swamp across the river and southeast of Flotsam. Dymitr and his henchmen make it their base. The approach to the building has quite a few Potrzask, so beware!

There are a few items stashed there, most notably a Wyśmienity kordelas and a runa słońca.

Note that you need the Klucz do kryjówki bandytów to access the house, which is obtained during the Kłopoty z trollem quest.

The swamp surrounding the bandit hideout is normally surrounded by four bandits. The hideout itself is guarded by several more bandits who won't leave its immediate area. The bandits in the swamp will respawn every day. At night, however, there are also utopiec and topielec in the swamp. Under certain circumstances at night, a randomly named bruxa will appear under the hanged elf woman at the western edge of the swamp.

Zadania

Galeria