Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Kusicielka"
BlacksmithandWife.png
Szczegóły
Akt(y)
4
Lokacje
Wioska Odmęty
Zleca
kowalskie żony
Nagrody
żona: książka
kowal: Czerwony meteoryt lub 500 oreny
+ 8000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
4013_succubus

Przewodnik

Świetlisty pył Cienisty pył

Fazy

Sukkub

Żona kowala poprosiła mnie o pomoc w pozbyciu się sukkuba, który nawiedza jej męża. Mam udać się na pola i zabić 9 południc, a następnie przynieść mojej zleceniodawczyni świetlisty pył, który znajdę w ich włosach. Muszę udać się na pola i przynieść 9 garści świetlistego pyłu z włosów południc.

Kowal

Kowal nie jest zbyt zadowolony z pomysłu odesłania sukkuba. Zaproponował inne rozwiązanie. Muszę zabić kilka zjadarek, aby zebrać 9 garści cienistego pyłu. Kowal chce go wykorzystać, aby na jakiś czas uśpić sukkuba. Muszę zabić kilka zjadarek, aby zebrać 9 garści cienistego pyłu.

Cienisty pył lub Świetlisty pył

Kowal:

Cienisty pył

Mam cienisty pył dla kowala - muszę mu go zanieść. Ciągle jednak zastanawiam się nad propozycją jego żony... Muszę zanieść pył kowalowi. lub

Kowalskie żony:

Świetlisty pył

Zdobyłem świetlisty pył dla żony kowala - muszę jej go zanieść. Cały czas myślę jednak o propozycji jej męża... Muszę zanieść pył żonie kowala.

Nagroda

Kowal: Kowal nagrodził mnie za wykonanie zlecenia. Mam nadzieję, że jego żona nie dowie się o naszej małej umowie... Otrzymałem nagrodę. (500 oreny lub Meteorites Red ore.png + 8000 PD) lub
Kowalskie żony: Zgodnie z umową dostarczyłem pył żonie kowala, a w zamian dostałem zielnik. Otrzymałem nagrodę. (Books Generic leaf motif.png + 8000 PD)