Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Kwiaty i złoto"
Yaren and Ferryman.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Bagna
Zleca
Yaren Bolt
Nagrody
200 oreny + do 3200 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2002_weed

Fazy

Kwiaty dwugrotu

Wszedłem w interes z szefem drwali, Yarenem. Krasnolud zlecił mi poszukiwanie kwiatów dwugrotu i naraił kupca, którym jest przewoźnik na przystani. Yaren oczekuje połowy zapłaty za sprzedane zioła. Muszę znaleźć 5 kwiatów dwugrotu, a następnie zanieść je przewoźnikowi, który mieszka w domku na przystani. Muszę znaleźć 5 kwiatów dwugrotu, a następnie zanieść je przewoźnikowi, który mieszka w domku na przystani.

Note: There are 200 XP to be had for simply speaking to anyone about kwiaty dwugrotu.

Monopol

Dowiedziałem się, że drwale uznają monopol Yarena Bolta na handel ziołami. Drwale uznają monopol Yarena Bolta na handel ziołami. (100 XP)

Druidzi

Druidzi opowiedzieli mi o dwugrocie. To cenne i rzadkie zioło. Dwugrot to cenne i rzadkie zioło. (100 XP)

Nieludzie

Nieludzie z obozu na bagnach nie są zainteresowani zielarstwem. Odnoszę również wrażenie, że nie przepadają za Yarenem. Nieludzie nie są zainteresowani zielem i nie przepadają za Yarenem. (100 XP)

Ceglarze

Ceglarze cenią sobie dwugrot ze względu na jego właściwości, a przede wszystkim jako dar ofiarny dla bagiennych bóstw. Ceglarze cenią sobie dwugrot ze względu na jego właściwości, a przede wszystkim jako dar ofiarny dla bagiennych bóstw. (100 XP)

Dziadek

Dziadek z bagien twierdzi, że kwiaty dwugrotu są cennym komponentem alchemicznym. Podał mi nawet receptę na eliksir, który zawiera ten składnik. Kwiaty dwugrotu są cennym komponentem alchemicznym. (100 XP)

Przewoźnik

Zebrałem już 5 kwiatów dwugrotu. Muszę je zanieść przewoźnikowi na przystani. Muszę zanieść kwiaty dwugrotu przewoźnikowi na przystani. (500 XP)

Rozliczenie

Give the herbs: Oddałem zioła przewoźnikowi i dostałem zapłatę. Czas rozliczyć się z Yarenem. Czas rozliczyć się z Yarenem. (400 oreny + 500 XP) lub
Keep the herbs: Postanowiłem, że nie będę sprzedawać pracowicie zbieranych ziół, i oznajmiłem to przewoźnikowi. Ale Yaren pewnie nadal czeka na swoją część zysku... Czas rozliczyć się z Yarenem. (250 XP)

Podział zysków

Share the gold: Podzieliłem się z Yarenem złotem zarobionym na sprzedaży ziół. Pół na pół - zgodnie z umową. Podzieliłem się z Yarenem złotem zarobionym na sprzedaży ziół. (−200 oreny + 1500 XP) lub
Keep the gold: Nie zgodziłem się, żeby Yaren wziął część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży ziół. To ja odwaliłem czarną robotę i nie widzę powodu, żeby ktoś zgarniał owoce mojej pracy. Nie zgodziłem się, żeby Yaren wziął część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży ziół. (1000 XP)