Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
To hasło częściowo lub w całości napisano w języku angielskim. Jeśli możesz, przetłumacz je.
Letter from Shani
Quest Items generic letter.png
Dostarczony przez Jaskra list od Shani.
Opis
Typ
vPrzedmiot fabularny
Źródło
Shani dla Jaskier
ID
it_scroll_007

Adresowany do Geralta mówiący o ochronie Alvina w III akcie, Geralt otrzymuje go od Shani lub Triss za pośrednictwem Jaskra w Wiosce Odmęty. List jest częścią zadania Alvin.

Zadania

Zawartość

Rozmawiałam z Jaskrem i dowiedziałam się, gdzie trafiłeś. Prawdę mówiąc, nie musiałam go specjalnie męczyć, bo to straszna papla. Pomyślałam, że dobrze będzie wysłać Jaskra do Ciebie — przynajmniej nic nikomu nie wygada, a przy okazji dostarczy mój list i zaopiekuje sie Toba. No, nie zżymaj sie. Martwie sie i naprawde uwazam, ze ktos powinien Ci towarzyszyc, a Jaskier zawsze byl wiernym przyjacielem.
Teraz usiadz i zlap sie poreczy fotela - wydarzylo sie cos strasznego. Alvin zniknal. Mam w pamieci jego wyczyny i jestem przekonana, ze dokonal tego za sprawa swoich niezwyklych zdolnosci magicznych. Byc moze jest gdzies nad woda - kiedy przebywal u mnie, zwykl wymykac sie na groble, obserwowal wode, ptaki i zajmowal sie bezpanskimi psami. Gdziekolwiek jest, prosze, odszukaj go! Wiem, ze i Ty bardzo polubileś tego chlopca, a dobro Alvina lezy Ci na sercu. Przeciez we trójke tworzymy cos na ksztalt rodziny i wierze, ze gdy wszystkie sprawy sie wyjasnia, dojdziesz do ladu równiez z uczuciem, które nas laczy. Bardzo chcialabym, zebys sie wreszcie ustatkowal i zawiesil miecz na kolku. Na pewno bylbys dobrym ojcem dla Alvina. Wspominalam juz, ze martwie sie o Ciebie? To dlatego, ze Cie kocham. Prosze, odszukaj naszego synka jak najpredzej. Jestem pewna, ze Ty kochasz mnie równie mocno i wszystko ulozy sie po naszej mysli. Dobrze juz, nie chce popadac w ckliwosc, bo wiem, ze tego nie lubisz. Cóz mogę napisac na koniec? Chlopcy, wracajcie do domu jak najpredzej i uważajcie na siebie. Czekam na Was.
Shani