Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Na wagę złota"
SonPoidsenOr.jpg
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna i Bagna
Zleca
Yaevinn
Nagrody
200 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
Tajemnica Berengara
Rozpoznanie bojem
ID
q2017_messeng

Zadania poboczne

Fazy

List

Zgodziłem się zanieść list Yaevinna do jego przyjaciela w Wyzimie, Vivaldiego. Yaevinn mi zaufał - mógłbym przecież donieść kapitanowi straży o konszachtach Vivaldiego z Wiewiórkami. Zgodziłem się zanieść list Yaevinna do Vivaldiego w Wyzimie.

Napaść

  • This phase may or may not present itself, it all depends on timing and routes taken.
Intimidate the bandits: Napotkałem grupkę bandytów, na wieść o elfach błyskawicznie się ulotnili. Muszę iść do Wyzimy i dostarczyć list Vivaldiemu. Muszę iść do Wyzimy i dostarczyć list Vivaldiemu. (500 PD) lub
Fight the bandits: Napotkałem grupkę bandytów. Otrzymali krótką, acz bolesną lekcję dobrych manier. Muszę iść do Wyzimy i dostarczyć list Vivaldiemu. Muszę iść do Wyzimy i dostarczyć list Vivaldiemu. (300 PD)

Donos lub Odpowiedź

Foil Yaevinn:

Donos

Zamiast do Vivaldiego, udałem się do kapitana straży miejskiej. Vincent był bardzo zainteresowany kontaktami Wiewiórek z bankierem. Muszę wrócić do Yaevinna i wymyślić jakieś niewinne kłamstwo. Oddałem list Vincentowi. Muszę wrócić do Yaevinna i wymyślić jakieś niewinne kłamstwo. (25 oreny + 500 PD) lub

Help Yaevinn:

Odpowiedź

Oddałem list Vivaldiemu. Kazał mi przyjść po odpowiedź za jakiś czas. Mam za jakiś czas przyjść do Vivaldiego po odpowiedź. (500 PD)

Obóz elfów lub Posłaniec

Foil Yaevinn:

Obóz elfów

Yaevinn przeniósł się z Gaju Druidów w inne miejsce na bagnach, gdzie mieszkają Scoia'tael. Muszę mu dostarczyć odpowiedź Vivaldiego. Muszę zanieść odpowiedź dla Yaevinna do obozu Scoia'tael. lub

Help Yaevinn:

Posłaniec

Otrzymałem odpowiedź Vivaldiego dla Yaevinna. Muszę teraz udać się na bagna i dostarczyć wiadomość. Muszę teraz udać się na bagna i przekazać Yaevinnowi odpowiedź.

Posłaniec zawiódł lub Obóz elfów + Zadanie wykonane

Foil Yaevinn:

Posłaniec zawiódł

Yaevinn wściekł się, gdy usłyszał, że nie dostarczyłem jego listu. Podpadłem Wiewiórkom, ale za to zyskałem przychylność władz. Podpadłem Wiewiórkom, ale za to zyskałem uznanie władz. (1000 PD) lub

Help Yaevinn:

Obóz elfów

Yaevinn przeniósł się z Gaju Druidów w inne miejsce na bagnach, gdzie mieszkają Scoia'tael. Muszę mu dostarczyć odpowiedź Vivaldiego. Muszę zanieść odpowiedź dla Yaevinna do obozu Scoia'tael.

Zadanie wykonane

Zaniosłem list do Yaevinna. Zyskałem jego wdzięczność. Muszę jednak pamiętać o tym, że konszachty z Wiewiórkami na pewno nie cieszą się przychylnością władz. Przyniosłem Yaevinnowi list od Vivaldiego i zyskałem jego wdzięczność. (200 oreny + 1500 PD)