Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Niespokojny duch"
RestlessGhost.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Brama na cmentarz
Zleca
Hildegard Zollstock
Nagrody
200 oreny + 2500 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2124_w_restl

Zadanie poboczny

Spotkana około południa niedaleko cmentarza wdowa prosi nas o uwolnienie jej od nawiedzającego ją ducha męża.

Udajemy się przed bramę cmentarza około północy. Tam błąka się upiór pana Zollstock. Trzeba go pokonać. Około południa przybywamy po nagrodę w okolice bramy cmentarnej.

Fazy

Duch męża

Mam załatwić pewną sprawę dla Hildegardy. Podobno duch jej zmarłego męża pojawia się o północy przy cmentarzu. Muszę odesłać go w zaświaty. Muszę udać się o północy w okolice cmentarza i odesłać ducha w zaświaty.

Zapłata

Duch męża Hildegardy został odesłany w zaświaty. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. Znajdę ją w południe przy cmentarzu. Muszę zgłosić się do wdowy po zapłatę. W południe przychodzi na cmentarz. (500 XP)

Pieniądze

Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. Kobieta chciała mnie oszukać, ale ostatecznie dostałem swoje pieniądze. (200 oreny + 2000 XP)