Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Niezwykłe wino"
Places Haunted house.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Miś Kudłacz
Zleca
Konrad
Nagrody
2000 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q2125_w_wine

Zadanie poboczny

Fazy

Dobre wino

Ekscentryczny młodzieniec poprosił mnie o znalezienie rzadko spotykanego wina. Mam się udać do pewnego domu z dobrze zaopatrzoną piwniczką. Jedyny szkopuł to potwory, które ponoć okupują piwniczkę. Mam przynieść wino z dobrze zaopatrzonej piwniczki w pewnym domu.

Lokalizacja

Piwniczka z winami znajduje się w domu obok kanału. Od bramy na Groblę trzeba iść prosto; budynek, którego szukam, jest zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu. Powinienem iść prosto od bramy na Groblę. Jest to dom zaraz przy pierwszym skrzyżowaniu.

Do karczmy

Jest to prawdopodobnie wino, którego szukał Konrad. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać mu trunek. Muszę udać się wieczorem do karczmy i przekazać wino Konradowi. (500 PD)

Zadanie wykonane

Wykonałem zadanie dla Konrada. Choć nie miał dla mnie pieniędzy, nie czuję się bardzo stratny. Ja i Konrad jesteśmy kwita. (1500 PD)