Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Nocni goście"
Places Haren Broggs crates.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Haren Brogg
Nagrody
200 oreny + 4000 PD
Powiązane zadania
Ludzie i potwory
Ogon salamandry
Potwór z jeziora
ID
q1004_riverbank

Głównym zadanie

Fazy

Utopce

Haren ma problem z utopcami, które nocą atakują jego ludzi, pilnujących towarów na nabrzeżu. Obiecałem mu pomóc. Muszę iść po zmroku na brzeg rzeki, w pobliże paczek z towarami, i zabić utopce, które się tam pojawią. Muszę zabić utopce, które pojawiają się nocą na brzegu.

Utopce

Zabiłem już wszystkie utopce w okolicy. Na razie powinno to wystarczyć. Upewnię się, że jest już spokojnie, i pójdę do Harena po nagrodę. Zabiłem już wszystkie utopce. Powinienem iść do Harena. (500 XP)

Elfy

Trade: Załatwiłem sprawę utopców, a potem sprzedałem elfom towary Harena. Muszę z nim pogadać. Muszę pogadać z Harenem. (200 oreny + 3500 XP) lub
Fight: Załatwiłem sprawę utopców, a potem spotkałem Scoia'tael. Elfy chciały zabrać towary Harena, ale na to nie pozwoliłem. Muszę zdać mu raport z moich postępów. Muszę pogadać z Harenem. (3300 XP)

Zaufanie Harena

Okazuje się, że elfy, które spotkałem, to Scoia'tael. Haren z nimi handluje, co jest dość niebezpiecznym zajęciem. Zapłacił za moje usługi i chyba zdobyłem jego zaufanie w kwestii Salamandry. Udało mi się zdobyć zaufanie Harena. (200 oreny)