Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Ogon salamandry"
Places Salamandra hideout Outskirts.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
Geralt / Shani
Nagrody
4000 PD
Powiązane zadania
Ludzie i potwory
Nocni goście
Pogrzebane wspomnienia
Tajemniczy ogród
ID
q1002_onatrail

Głównym zadanie

Fazy

Salamandra

Informacje na temat człowieka z broszą Salamandry może posiadać Wielebny, przywódca miejscowej społeczności. Muszę się do niego jak najszybciej udać. W sprawie Salamandry powinienem iść do Wielebnego.

Nieufni wieśniacy

Wielebny nie ufa mi z powodu innego wiedźmina, który był tutaj wcześniej. Muszę zająć się sprawą Bestii, a także porozmawiać z najważniejszymi osobami w wiosce, czyli Odem, Harenem i Mikulem. Może wtedy zdołam się czegoś dowiedzieć. Żeby zdobyć zaufanie wieśniaków, muszę przekonać Harena, Oda i Mikula.

Nieufni wieśniacy

Odo Mikul Haren Brogg
  • Depending on the order in which you visit Mikul, Odo and Haren:
Odo first: Zdobyłem zaufanie Oda. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem i Mikulem. Powinienem się udać do Mikula i Harena. lub
Haren first: Zdobyłem zaufanie Harena. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Odem i Mikulem. Powinienem się udać do Oda i Mikula. lub
Mikul first: Zdobyłem zaufanie Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem i Odem. Powinienem się udać do Harena i Oda.

Nieufni wieśniacy

Still need Mikul: Zdobyłem zaufanie Oda i Harena. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Mikulem. Powinienem się udać do Mikula. lub
Still need Haren: Zdobyłem zaufanie Odo i Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Harenem. Powinienem się udać do Harena. lub
Still need Odo: Zdobyłem zaufanie Harena i Mikula. Teraz powinienem jeszcze porozmawiać z Odem. Powinienem się udać do Oda.

Zdobyte zaufanie

Zdobyłem zaufanie wszystkich najważniejszych ludzi w wiosce, muszę porozmawiać o tym z Wielebnym. Muszę porozmawiać z Wielebnym.

Zaufanie Wielebnego

Zdobyłem zaufanie wszystkich najważniejszych ludzi w wiosce. Żeby przekonać Wielebnego, muszę jednak dokończyć sprawę Bestii. Zanim będę mógł się zająć Salamandrą, muszę rozwiązać problem Bestii.

Salamandra

Wielebny zdradził mi położenie kryjówki Salamandry i powiedział, że klucz do niej mogę znaleźć w karczmie. Muszę się tam udać. Muszę udać się do karczmy.

Klucz

Muszę znaleźć klucz do kryjówki Salamandry. Powinien znajdować się gdzieś w karczmie. Muszę znaleźć klucz do kryjówki Salamandry. (500 XP)

Kryjówka

Mam klucz do kryjówki Salamandry. Teraz muszę się udać w to miejsce i znaleźć przywódcę bandytów - może wyciągnę od niego informacje na temat skradzionych tajemnic. Shani obiecała poczekać na mnie w karczmie. Zdobyłem klucz do kryjówki Salamandry. Muszę się tam udać.

Wyjście

Mężczyzna, za którym przyjechałem do tej wioski, nie żyje. Chociaż przewodził bandytom na Podgrodziu, był tylko pionkiem. Żeby dotrzeć do prawdziwych przywódców Salamandry, powinienem przedostać się do Wyzimy. Tymczasem muszę znaleźć wyjście z jaskini. Zabiłem szefa Salamandry na Podgrodziu. Muszę znaleźć wyjście z jaskini. (500 XP)

Zdobycie glejtu

Zabiłem Wielebnego - ten człowiek zasłużył na śmierć. Być może przy jego ciele uda mi się znaleźć glejt, dzięki któremu mógłbym dostać się do Wyzimy? Powinienem poszukać przy ciele Wielebnego glejtu, umożliwiającego wejście do Wyzimy.

Glejt

Zdobyłem glejt, dzięki któremu wejdę do miasta. Muszę teraz iść do karczmy po Shani, tak, jak się umówiliśmy. Zdobyłem glejt. Muszę teraz iść do karczmy po Shani, tak, jak się umówiliśmy.

Brama

Razem z Shani postanowiliśmy udać się do Wyzimy. Musimy dotrzeć do bramy, przy której pełni straż Mikul. Muszę dotrzeć do bramy prowadzącej do Wyzimy i porozmawiać z Mikulem.

Wyzima

Mikul wpuścił mnie do Wyzimy, gdyż posiadałem glejt od Wielebnego. Dostałem się do Wyzimy. (3000 XP)