Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Pamięć ostrza"
Weapons Rune sword vertical.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Nagrody
runa ziemi + 2000 PD
Powiązane zadania
Wielka ucieczka
Bestia z kanałów
ID
q2122_slvswd

Zadanie poboczny

Fazy

Miecz u Talara

Siemko się wygadał... Podobno znaleźli srebrny miecz u Talara. Ciekawe, skąd paser go miał... Kiedy ta cała sprawa się skończy, będę musiał do niego zajrzeć. Muszę udać się do Talara i zapytać o srebrny miecz.

Tajemniczy właściciel

Mój srebrny miecz nie należał do Berengara. Ciekawe, skąd w takim razie wziął się w Wyzimie... Powinienem mocniej przycisnąć Talara. Muszę wydobyć z Talara informację, w jaki sposób srebrny miecz znalazł się w Wyzimie.

Gracz w kości

Talar kupił miecz od jakiegoś osławionego gracza w kości w karczmie „Miś Kudłacz". Muszę się tam udać i porozmawiać z tym typkiem. Muszę udać się do karczmy "Miś Kudłacz" i porozmawiać z hazardzistą. (250 XP)

Ogrodnik

Wydusiłem informacje od szulera. Podobno wygrał miecz od jakiegoś ogrodnika przy Szpitalu Lebiody. Muszę porozmawiać z ogrodnikiem przy Szpitalu Lebiody. (250 XP)

Shani

Rozmawiałem z ogrodnikiem. Miecz znalazł po bitwie pod Brenną. Co ciekawe, Shani pracowała tam jako medyczka. Może od niej dowiem się czegoś więcej? Muszę porozmawiać z Shani o mieczu. (250 XP)

Zoltan

Shani opowiedziała mi o Coënie. To wiedźmin, którego niegdyś znałem. Zginął w bitwie pod Brenną. Co do samego miecza - powinienem porozmawiać z Zoltanem, zna się na rzeczy. Powinienem porozmawiać z Zoltanem - zna się na rzeczy. (250 XP)

Ocena

Zoltan fachowo ocenił mój srebrny miecz. Jest przedniej jakości. Dobrze mieć pod ręką prawdziwy wiedźmiński miecz. Posiadam prawdziwy wiedźmiński miecz przedniej jakości. (runa ziemi + 1000 XP)