Pamiętnik kolekcjonera kości

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25
Pamiętnik kolekcjonera kości
Books Generic other.png

Pamiętnik kolekcjonera kości
Opis
Typ
Książka
Źródło
Lokacje
Kupno
50 Items Oren.png
Sprzedaż
10 Items Oren.png
ID
it_scroll_224

Pamiętnik spisany przez zapalonego gracza w kościanego pokera.

Zawartość

Pamiętnik kolekcjonera kości
Anonim
"1340, lato. W pobliżu mojego majątku stracjonuje krasnoludzki regiment z Mahakamskiego Ochotniczego Hufu. Oficerowie całymi cniami grają w kościanego pokera. Ciekawa gra.
1340, jesień. Krasnoludy ruszyły na południe na wielka bitwe z Nilfgaardem. Poczciwy Molnar podarowal mi zestaw kosci. To chyba rekompensata za wszystkie moje przegrane.
1341, zima. Wyjazd do Wyzimy oplacil sie, w karczmie wygralem spora sumke. Szkoda, ze tutejsi nie chca juz ze mna grac. Musze czesciej przegrywac.
1341, wiosna. Kosci z nefrytu kosztowaly mnie majatek, ale kolekcja bylaby bez nich niekompletna. Od czasu do czasu udaje mi sie namówic kogos na partyjke, ale czuje, ze znów musze wybrac sie do miasta.
1341, jesień. Co za pech! Sprzedalem majatek ojca. Jak tylko zaczne wygrywac, odkupie wszystko.
1342, wiosna. Doszly mnie wiesci, ze w okolicy grasuje banda dezerterów. Nie sadze, by sie polakomili na biedna wioske i mój skromny dom. W koncu nie ma tu nic wartosciowego... Moze zechca zagrac w koscianego pokera?.

Głosariusz: Kościany poker

Lokacje

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ