Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Panie Lasu
Tw3 book brown2.png
Przedmiot można przeczytać.
Opis
Rynsztunek/slot
Przedmioty fabularne / Księgi
Kategoria
Zwykły przedmiot
Typ
Pozostałe
Źródło
Keira Metz
Cena bazowa
24 Novigradzkie korony
Sprzedaż
6 Novigradzkie korony
Waga
0.01 waga

This book is given to Geralt by Keira Metz. Reading this book adds a Dziennik for Poroniec.

Zadania

Dziennik

Bogowie opuścili nas. Możnowładców nasz los nie interesuje. Nad Velen czuwają tylko Panie Lasu. W złej godzinie, gdy zaraza i głód zbierają swoje żniwo, trzeba poprosić o pomoc Panie. Jeśli będą łaskawe – wysłuchają próśb i odwrócą zły los.

A oto jak należy przebłagać Panie:

Znajdź dziecię niedorosłe i niewinne, i odprowadź je na Krzywuchowe Moczary. Odszukaj kapliczkę poświęconą Paniom – od niej zaczyna się Słodka Ścieżka. Odpraw dziecię po ścieżce, a ono idąc śladem słodkości trafi do Dobrodziejek. Od tej pory niczego mu nie zabraknie, albowiem Panie są łaskawe.
Stojąc przy kapliczce wypowiedz swoją prośbę, a Dobrodziejki ją usłyszą, albowiem One widzą i słyszą wszystko, co dzieje się w ich domenie. I jeśli złożyłeś dar, twoja prośba zostanie wysłuchana.

Zobacz też