Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Zadanie na 6 poziom postaci, od Keiry Metz podczas poszukiwania Ciri.

Od Keiry dowiadujemy się że Ciri interesował się pewien elfi mag, a Keira wie gdzie go znaleźć.

Do laboratorium maga możemy udać się od razu z Keirą, lub sami tam dotrzeć. Nad wejściem do jaskini jest skrzynka.

Po wejsciu zobaczymy Dziki Gon, Keira otworzy portal aby przenieść nas w ich stronę ale portal zostanie zakłócony i wylądujemy w leżu utopców, a Keira w jaskini szczurów. Jeśli nie przejdziemy przez portal z Keirą, szybciej ją odnajdziemy ale nie otworzymy podwodnej skrzynki obok utopców.

Drogę do Keiry zajdzie nam baba wodna na 7 poziomie obok której możemy przebiec.

Aby uwolnić Keirę trzeba spalić dwa gniazda szczurów i wszystkie je zabić.

Przechodzimy dalej do jaskini z upiorami, na jej końcu są dwie odnogi prowadzące do szkrzynek, trzecia, ze znakiem jaskółki prowadzi do komnaty z besenem.

Możemy tam od razu wskoczyć, lub najpierw zbadać rysunek "ośmiornicy", który wywoła wrogie sobowtóry Keiry i Geralta, które trzeba pokonać. W basenie zbadamy rysunek Kelpie, konia Ciri. Popłyń wodnym korytarzem, podążaj tunelem i zbadaj drugi rysunek konia, co otworzy portal.

Po użyciu portalu, przejście blokuje się i musimy pokonać golema. Podążamy za jaskółka, która prowadzi nas do wielkiej sali z Dzikim Gonem. Mag Dzikiego Gonu otwiera portale Białego Zimna, które zamknie Keira, naszym zadaniem jest obrona jej przed ogarami dzikiego gonu.

Następnie jest kolejna sala w której czeka Jeźdźca Dzikiego Gonu, aby go pokonać, musimy zabić dwie fale ogarów, kiedy się zjawią nie próbuj go atakować, to nic nie da, a on i tak się uleczy. Po Drugiej fali ogarów, będziemy w stanie zabić wojownika.

Po walce możemy zbadać laboratorium i dowiemy się, że czarownice z którymi miała na pieńku Ciri to wiedźmy z Krzywuchowych Moczarów.

      • Po wykonaniu tej misji, mamy możliwość zostania w jaskini, pomocy Keirze i zrobienie 2 znaków zapytania (miejsce mocy i strzeżony skarb), jeśli z jaskini wyjdziemy, nie będziemy mogli już tam wrócić.