Podejrzany: Kalkstein

Jurassic World: Dominion Dominates Fandom Wikis - The Loop

01:25
"Podejrzany: Kalkstein"
People kalkstein full.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Geralt / Talar
Nagrody
do 3500 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
Tajemnice Wyzimy
Podejrzany: Baranina
Podejrzany: Leuvaarden
Podejrzany: Talar
ID
q2105_skalkst

Secondary quests.png

Fazy

Podejrzany alchemik

Są poszlaki wskazujące na związki alchemika Kalksteina z Azarem Javedem. Porozmawiam z alchemikiem, może dowiem się czegoś więcej. Muszę przesłuchać alchemika Kalksteina.

Brak dowodów

Zdecydowałem się zawiesić śledztwo w sprawie Kalksteina - póki co. Jeżeli jest winny, prędzej czy później trafię na nowe ślady. Jeśli znajdę nowe dowody, wznowię śledztwo.

Winny lub Niewinny

Winny: Jestem przekonany, że Kalkstein pracuje dla Azara. Muszę z nim porozmawiać. Kalkstein jest winny, muszę go przycisnąć. lub
Innocent by deduction or proof: Dowody wskazują na niewinność Kalksteina. Porozmawiam z nim o tym. Powiem Kalksteinowi, że mam dowód jego niewinności. (500 PD)

Niewinny lub Oskarżenie

Found Raymond's body: Powiedziałem Kalksteinowi, że na podstawie zebranych dowodów przekonałem się o jego niewinności. Zyskałem jego wdzięczność. Przekonałem się, że Kalkstein nie pracuje dla Azara. (1500 PD) lub
Accused Kalkstein: Powiedziałem Kalksteinowi, że jestem przekonany o jego udziale w działaniach Salamandry. Znienawidził mnie, ale jego obsesja nie pozwoliła mu zrezygnować z moich usług. Mam go pod ręką i w odpowiedniej chwili go dopadnę. Nie mogę spuszczać Kalksteina z oka. (2000 PD) lub
Cleared Kalkstein: Powiedziałem Kalksteinowi, że na podstawie zebranych dowodów przekonałem się o jego niewinności. Zyskałem jego wdzięczność. Zyskałem wdzięczność Kalksteina i pewną ciekawą informację o Azarze Javedzie. (3000 PD)
Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ