Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Podejrzany: Vincent Meis"
People Vincent full.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Geralt
Nagrody
4500 PD
Powiązane zadania
Tajemnice Wyzimy
Podejrzany: Baranina
Podejrzany: Kalkstein
Podejrzany: Leuvaarden
Podejrzany: Talar
Podejrzany: Vivaldi
ID
q2109_scaptain

Zadanie poboczny

Fazy

Podejrzenie

Podejrzewam, że kapitan straży miejskiej Vincent Meis może współpracować z Azarem. Spróbuję coś z niego wycisnąć. Muszę porozmawiać z Vincentem na temat Salamandry.

Magazyny

Vincent nie był zbyt rozmowny, ale wygadał się, że "łazi o północy do różnych magazynów". Ciekawe. Może warto zobaczyć, co dzieje się o północy w magazynie w slumsach? Może warto zobaczyć, co dzieje się o północy w magazynie w slumsach?

Salamandry

Wykończyłem Salamandry. Czas pogadać na poważnie z Vincentem. Czas pogadać na poważnie z Vincentem.

Drobne informacje

Bez dowodów do niczego nie dojdę - Vincent utrzymuje, że inwigiluje Salamandrę, ale może to po prostu wygodna przykrywka dla współpracy. Muszę zebrać więcej informacji i skonfrontować się z Vincentem. Potrzebuję więcej dowodów. (1000 PD)

Winny lub Niewinny

Accuse Vincent: Jestem przekonany, że Vincent Meis pracuje dla Azara. Muszę z nim porozmawiać. Vincent jest winny, muszę go przycisnąć. lub
Clear Vincent: Dowody wskazują na niewinność Vincenta. Porozmawiam z nim o tym. Powiem Vincentowi, że mam dowód jego niewinności. (500 PD)

Winny lub Niewinny

Killed Ramsmeat: Z pomocą Raymonda usunąłem Baraninę i rozszyfrowałem Kalksteina. To zamyka sprawę. Mimo wszystko, Vincent Meis okazał się niewinny. (1000 PD) lub
Found Raymond's body: Powiedziałem Vincentowi, że na podstawie zebranych dowodów przekonałem się o jego niewinności. Zyskałem jego wdzięczność. Przekonałem się, że Vincent Meis nie pracuje dla Azara. (1500 PD) lub
Accused Vincent: Skonfrontowałem Vincenta z dowodami. Nie mogę walczyć z całą strażą miejską - ale co się odwlecze, to nie ucieczce. Jeszcze go dopadnę. A póki co, muszę znaleźć inne dojście do Salamandry. Muszę poszukać innego dojścia do Azara. (2000 PD) lub
Cleared Vincent: Okazało się, że mamy z Vincentem wspólne cele. Otrzymałem ciekawe informacje o Azarze. Vincent docenił wyniki śledztwa i podzielił się informacjami o Azarze Javedzie. (3000 PD)