Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Popioły Wyzimy"
Places Vizima Temple Quarter Burning.png
Szczegóły
Akt(y)
Epilog
Lokacje
Wyzima
Zleca
jest automatyczne
Nagrody
żaden
Powiązane zadania
żaden
ID
q6001_wyzim

Głównym zadanie

Fazy

Spotkanie z królem

Opcja elfia Foltest chyba dogadał się z Radowidem, królem Redanii, i wspólnie zamierzają opanować sytuację. Muszę porozmawiać z królem, aby uchronić Yaevinna przed aresztowaniem. Może wiadomość o zdradzie Mistrza Zakonu odniesie pożądany skutek... Muszę opowiedzieć królowi o zdradzie Wielkiego Mistrza. lub
Opcja zakon Zdaje się, że Foltest zyskał sojusznika w postaci Radowida, króla Redanii. Muszę opowiedzieć królowi o zdradzie Wielkiego Mistrza i przekonać go, że nie cały Zakon sprzeniewierzył się ideałom. Muszę opowiedzieć królowi o zdradzie Wielkiego Mistrza. lub
Opcja neutralna Zdaje się, że Foltest prowadzi teraz negocjacje z Radowidem - Temeria nie jest w stanie samodzielnie opanować sytuacji. Muszę opowiedzieć królowi o zdradzie Wielkiego Mistrza. Muszę opowiedzieć królowi o zdradzie Wielkiego Mistrza.

Polowanie

Król obiecał mi 8000 orenów za zabicie Wielkiego Mistrza. Muszę przedrzeć się przez całą Wyzimę aż do klasztoru, żeby go zgładzić. Muszę przedrzeć się przez całą Wyzimę aż do klasztoru i zgładzić Wielkiego Mistrza.

Jaskier

Jaskier został, aby układać swoje absurdalne pieśni o aktualnych wydarzeniach. Ja muszę iść dalej, żeby dopaść Wielkiego Mistrza w klasztorze. Muszę iść dalej, żeby dopaść Wielkiego Mistrza w klasztorze.

Cywile + Mutanci lub Mutanty + Bracia Więksi lub Siegfried

Opcja elfia

Cywile

Zygfryd na czele mutantów Zakonu postanowił wymordować ludność cywilną. Nie mogę na to pozwolić. Nie mogę pozwolić, żeby mutanci wymordowali cywilów.

Mutanci

Zygfryd i jego mutanci nie żyją. Musimy iść dalej, do klasztoru. Przejście ulicami może być utrudnione, bo wszędzie szaleją pożary. Na razie trzeba znaleźć jakieś bezpieczne przejście, bo na ulicach szaleją pożary. lub

Opcja zakon

Mutanty

Wygląda na to, że Zakon wypuścił na ulice mutantów, którzy zagrażają ludziom. Musimy się ich pozbyć. Musimy pozbyć się mutantów Zakonu.

Bracia Więksi

Zygfryd twierdzi, że mutanci są elementem projektu o nazwie „Bracia Więksi", który był realizowany przez Zakon. Pewnie na tych kilku zakonnikach się nie skończy... No cóż, na razie trzeba znaleźć jakieś bezpieczne przejście, bo na ulicach szaleją pożary. Na razie trzeba znaleźć jakieś bezpieczne przejście, bo na ulicach szaleją pożary. lub

Opcja neutralna

Zygfryd lub Zygfryd + Przejście

Siegfried lives:

Zygfryd

Zygfryd zrozumiał, ze zabijanie cywilów to błąd. Postanowił zająć się mordowaniem Scoia'tael. No cóż, ja mam przed sobą inne zadanie. Muszę znaleźć przejście do klasztoru. Większość dróg jest zablokowana, wszystko płonie. Muszę znaleźć przejście do klasztoru. Większość dróg jest zablokowana, wszystko płonie. (2000 XP) lub

Siegfried dies:

Zygfryd

Zygfryd prowadzi swoich mutantów przeciw ludziom. Muszę go powstrzymać. Muszę powstrzymać Zygfryda i jego mutantów.

Przejście

Muszę znaleźć przejście do klasztoru. Większość dróg jest zablokowana, wszystko płonie. Muszę znaleźć przejście do klasztoru. Większość dróg jest zablokowana, wszystko płonie.

Zaproszenie

Powinienem iść za tym człowiekiem. Może uda mi się znaleźć jakieś przejście w podziemiach budynku. Ulice są zbyt niebezpieczne, poszukam przejścia przez piwnice.

Klucz

Nasz gospodarz twierdzi, że przez piwnice tego domu możemy dostać się do sąsiedniego budynku i w ten sposób ominiemy sporą część płonących ulic. Muszę poszukać klucza, ponoć znajduje się gdzieś w domu. Muszę poszukać klucza do piwnicy, ponoć znajduje się gdzieś w domu.

Droga przez piwnice

Szaleniec

Mam klucz do przejścia. Idąc piwnicami, oszczędzimy sporo czasu i zachodu. Zamierzam się przemieszczać piwnicami.

Szaleniec

Na piętrze domu spotkaliśmy człowieka, który chyba zbyt wiele przeszedł... Powiedział, że z budynku możemy się wydostać przez okno. Według tego człowieka możemy się wydostać z budynku przez okno.

Zakonnicy + Kanały or Scoia'tael + Ranny zakonnik or Yaevinn

Opcja elfia

Zakonnicy

Spotkaliśmy oddział żołnierzy szykujących się do walki. Ponoć kręcą się tutaj zakonnicy. Trzeba im dać nauczkę. Ponoć gdzieś tutaj kręcą się zakonnicy. Trzeba im dać nauczkę.

Kanały

Ranny zakonnik wycharczał, że do klasztoru można się dostać przez kanały. Wspomniał też coś o zeuglu, który strzeże przejścia. Dostałem od niego klucz. Czas ucieka, musimy zejść do kanałów. Czas ucieka, musimy zejść do kanałów. or

Opcja zakon

Scoia'tael

Yaevinn i jego Wiewiórki nie żyją. Droga wolna, możemy iść dalej. Droga wolna, możemy iść dalej.

Ranny zakonnik

Ranny zakonnik wycharczał, że do klasztoru można się dostać przez kanały. Wspomniał też coś o zeuglu, który strzeże przejścia. Dostałem od niego klucz. Czas ucieka, musimy zejść do kanałów. Czas ucieka, musimy zejść do kanałów. or

Opcja neutralna

Yaevinn + Zmutowani rycerze + Kanały lub Yaevinn + Zmutowani rycerze + Zeugl

Yaevinn lives:

Yaevinn

Zdołałem przekonać Yaevinna, że nie jestem odpowiedzialny za śmierć Toruviel. Chyba nawet zrozumiał, o co mi chodziło. Czas iść dalej. Czas iść dalej. Czuję, że nie obędzie się bez walki.

Zmutowani rycerze

Bracia Więksi byli w stanie przejść przez płonące miasto. My możemy mieć z tym problemy. Muszę ustalić z Triss dalsze plany. Muszę uzgodnić z Triss dalszy plan.

Kanały

Droga do klasztoru prowadzi przez kanały. Aby się tamtędy przedostać, muszę zabić potwora, zeugla. Czas odnaleźć wejście do kanałów. Czas odnaleźć wejście do kanałów. lub

Yaevinn dies:

Yaevinn

Yaevinn zginął, gdyż nie potrafił się wyrzec nienawiści. Czas iść dalej - ta okolica jest zbyt niebezpieczna. Czas iść dalej. Czuję, że nie obędzie się bez walki.

Zmutowani rycerze

Bracia Więksi byli w stanie przejść przez płonące miasto. My możemy mieć z tym problemy. Muszę ustalić z Triss dalsze plany. Muszę uzgodnić z Triss dalszy plan.

Zeugl

Triss twierdzi, że w kanałach, przez które będziemy szli w drodze do klasztoru, zalągł się potwór, zeugl. Musimy go pokonać. Będę musiał pokonać zeugla.

Do klasztoru

Zdołaliśmy pokonać zeugla. Teraz musimy poszukać wyjścia z kanałów i kierować się w stronę klasztoru. Teraz musimy poszukać wyjścia z kanałów i kierować się w stronę klasztoru.

Przed walką

Jesteśmy już blisko klasztoru. Czeka nas ciężka walka, zanim staniemy oko w oko z Wielkim Mistrzem. Musimy przebić się do bram klasztoru

Bramy klasztor

Straże pokonane. Jestem już prawie u celu. Czas wejść do klasztoru.

Konfrontacja

Opcja elfia Dalej pójdę sam. Zbliża się chwila konfrontacji z Wielkim Mistrzem. Muszę się dobrze przygotować do tej walki. Muszę iść dalej, odnaleźć Wielkiego Mistrza. lub
Opcja zakon Dalej pójdę sam. Zbliża się chwila konfrontacji z Wielkim Mistrzem. Muszę się dobrze przygotować do tej walki. Muszę iść dalej, odnaleźć Wielkiego Mistrza. lub
Opcja neutralna Udało mi się przekonać Triss, aby odeszła. Muszę iść dalej sam, nie chciałem jej narażać. Za tą bramą czeka mnie walka z Wielkim Mistrzem. Udało mi się podstępem odesłać Triss. Muszę wejść do klasztoru, zanim wróci.

Komnaty Wielkiego Mistrza

the guards inside the Cloister

Za tymi drzwiami znajdują się komnaty Wielkiego Mistrza. Strażnicy zapewne mieli przy sobie klucze. Kiedy przekroczę próg, rozpocznie się walka na śmierć i życie. Muszę się przygotować do walki na śmierć i życie.

Twarzą w twarz

Dotarłem do Wielkiego Mistrza, jednak spotkanie nie potoczyło się zgodnie z moimi przewidywaniami. Wciąż czeka mnie konfrontacja z Jakubem de Aldersberg, ale czas ucieczki i pościgu już się skończył. Zmusiłem Wielkiego Mistrza do konfrontacji, z której tylko jeden wyjdzie zwycięsko.