Poszukiwany

"Poszukiwany"
People Professor wanted.png
Szczegóły
Akt(y)
1 – 4
Lokacje
Wyzima
Zleca
Tablica ogłoszeń (List gończy)
Nagrody
do 600 Items Oren.png + 2500 PD
Powiązane zadania
żaden
ID
q1014_wanted

Secondary quests.png

Fazy

Magister

If you find the arrest warrant:

Znalazłem list gończy za Magistrem, człowiekiem odpowiedzialnym za napad na Kaer Mohren i za śmierć Leo. Skoro Magister jest ścigany, to znaczy, że Salamandra ma wrogów. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - powinienem porozmawiać ze stróżami prawa w Wyzimie, żeby dotrzeć do wrogów Magistra. Żeby dotrzeć do wrogów Magistra, powinienem porozmawiać ze stróżami prawa w Wyzimie.

If you don't find the arrest warrant:

Na moich oczach z loszku miejskiego wypuszczono Magistra, człowieka odpowiedzialnego za napad na Kaer Mohren i za śmierć Leo. Skoro Magister trafił do lochu, to znaczy, że Salamandra ma wrogów. Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem - powinienem porozmawiać z Siemką, strażnikiem w loszku, żeby dotrzeć do wrogów Magistra. Żeby dotrzeć do wrogów Magistra powinienem porozmawiać ze strażnikiem z loszku, Siemką.

Nagroda za brosze

Zdaje się, że nagrodę za brosze Salamander wyznaczył tajemniczy bogacz. Najwyraźniej gang zalazł mu za skórę. Siemko zdradził, że wieczorami posłaniec od sponsora przesiaduje w karczmie. Powinienem z nim porozmawiać. Powinienem spotkać się z posłańcem człowieka, który zwalcza Salamandrę. Spotkam go wieczorem w karczmie “Miś Kudłacz”.

Posłaniec lub Współpraca z Leuvaardenem

Geralt with messenger.png
Geralt with the messenger, at the Hairy Bear
Talk to the messenger first:

Posłaniec

Okazuje się, że posłaniec pracuje dla Leuvaardena. Powinienem porozmawiać z kupcem, który zazwyczaj przebywa na grobli. Może uda mi się pozyskać w nim sprzymierzeńca w walce z Salamandrą? Muszę porozmawiać z Leuvaardenem, który zazwyczaj przebywa na grobli. (500 XP)

Brosze

Leuvaarden jest ostrożny. Powinienem udowodnić, że Salamandra jest również moim wrogiem, wówczas będzie ze mną bardziej szczery. Muszę przynieść mu 3 brosze Salamandry. Najłatwiej zdobyć je od właścicieli. Zabijając ich. Muszę przynieść Leuvaardenowi 3 brosze Salamandry.

Brosze

Mam juz brosze zdobyte na bandytach Salamandry, które obiecałem przynieść Leuvaardenowi. Mogę udać się do Leuvaardena po nagrodę.

Nagroda za brosze

Przyniosłem Leuvaardenowi brosze. Okazuje się, że kupiec jest zaciekłym wrogiem Salamandry i obiecał mi sporą nagrodę, jeśli uda mi się rozpracować zbrodniczą organizację. Odnoszę wrażenie, że nie działa on wyłącznie w swoim imieniu, ale to nie ma znaczenia, dopóki będzie mi służył pomocą. Czekam na ruch Leuvaardena. Leuvaarden obiecał mi pomoc w rozpracowaniu Salamandry. Czekam na jego ruch. (600 Items Oren.png + 500 XP) lub

Talk to Leuvaarden first:

Współpraca z Leuvaardenem

Okazuje się, że to Leuvaarden wystawił list gończy za Magistrem. Kupiec obiecał mi sporą nagrodę, jeśli uda mi się rozpracować Salamandrę. Odnoszę wrażenie, że nie działa wyłącznie w swoim imieniu, ale to bez znaczenia, dopóki będzie mi służył pomocą. Czekam na ruch Leuvaardena. Leuvaarden obiecał mi pomoc w rozpracowaniu Salamandry. Teraz czekam na jego ruch. (600 Items Oren.png + 500 XP)

Śmierć Magistra

Magister nie żyje. Były tylko dwie możliwości: żywy lub martwy. Ja wybrałem tę drugą. Ale to nie koniec mojej walki z Salamandrą. Były tylko dwie możliwości: żywy lub martwy. Ja wybrałem tę drugą. Magister nie żyje. (1500 XP)

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC BY-SA 3.0, o ile nie zaznaczono inaczej.
Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ