Wiedźmińska Wiki

Crossover banner.jpg
Wiedźmin Wiki na Fandomie

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Potwór z jeziora"
Places Royal huntsmans camp.png
Szczegóły
Akt(y)
1
Lokacje
Podgrodzie
Zleca
nikt, zabicie Nadira rozpoczyna zadanie
Nagrody
200 oreny + 1000 PD
Powiązane zadania
Nocni goście
ID
q9030_topielec

Secondary quests.png Trophy hook 2.png

Potwór z jeziora to jedno z dziewięciu opcjonalnych zadań polegających na zdobyciu trofeum. Zadanie rozpoczyna zabicie Nadira, a za jego głowę Wielki Łowczy Królewski oferuje nagrodę. Tylko jedno trofeum, Bestia z kanałów, musimy zdobyć obowiązkowo, zatem łączna liczba trofeów wynosi dziesięć.

Opis

Nadir

Topielec Nadir żeruje na wschód od młyna niedaleko Bramy Młyńskiej. Potwór najpierw wysyła do walki swoich koleżków, utopców, tak więc przydatny będzie styl grupowy. Czerwona wstążka może się przydać w przypadku kłopotów z większą ilością kolegów Nadira. Po rozprawieniu się z utopcami, możemy skoncentrować się na topielcu. Nadir nie powinien być zbyt trudnym przeciwnikiem. Przynieś głowę bestii Łowczemu, a 200 orenów będzie twoje.

Uwagi

Fazy

Potwór z jeziora

Zabiłem potwora, który żerował nad jeziorem. Powinienem zabrać jakiś dowód z jego ciała i zgłosić się do przedstawiciela władz, aby otrzymać nagrodę. Muszę porozmawiać z Wielkim Łowczym. Muszę zanieść trofeum do Wielkiego Łowczego i odebrać nagrodę.

Nagroda

Odebrałem zapłatę za topielca. Jeśli zabiję więcej potworów i przyniosę odpowiednie trofea, może zdołam wytargować lepszą nagrodę. Trofea z zabitych potworów muszę przynosić Wielkiemu Łowczemu. (200 oreny + 1000 PD)