Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Prostytutka

Prostytutki – Można je znaleźć w Vyzimie Klasztornej, wyższej klasy towarzystwo można znaleźć w osobie kurtyzany w Handlowej. Jedna z nich jest blisko Domu Vivaldiego, jedna na Grobli, inna podzas spaceru wokół domu herszta Baraniny , by wymienić tylko kilka. Ich zamtuz Madame jest Carmen. By skorzystać z usług "dziewczynki" trzeba zapłacić (oczywiście) 250 orenów . Wszystkie prostytutki mają takie same karty więc nie trzeba zaliczać każdej by zebrać wszystkie karty w grze

Uwaga: Prostytutki nie będą chciały przeżywać stosunku z Geraltem, jeśli poprze on Scoia'tael w zadaniu Złoto dla zuchwałych.

Kiedy Geralt wykona zadanie Pracujące dziewczyny i jeżeli nie zdecyduje się przyjąć płatności gotówką, mówiąc Carmen, że "nie jest materialistą", dziewczynki będą świadczyć usługi w zamian za bukiet kwiatów. Jeśli bohater wybierze gotówkę dziewczynki dadzą tylko zniżkę na usługę, 110 orenów na dzień.

Dziennik

"Wyzima Klasztorna oferuje każdemu, kogo na to stać różnorodne rozrywki."

Galeria