Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
"Przyjaciółka z dawnych lat"
People Dandelion full.png
Szczegóły
Akt(y)
2
Lokacje
Klasztorna
Zleca
Shani
Nagrody
karta + 3000 PD
Powiązane zadania
Anatomia zbrodni
ID
q2119_shani

Zadanie poboczny

Fazy

Shani

Shani to fajna dziewczyna. Może warto się koło niej pokręcić? Odwiedzę Shani w szpitalu. Może potrzebna jej pomocna dloń?

Jaskółcze ziele

Shani poprosiła mnie o niewielką przysługę. Chce, żebym przyniósł 5 sztuk jaskółczego ziela. Nie mogłem odmówić. Muszę iść na bagna. Tam powinienem znaleźć tę roślinę. Muszę iść na bagna po 5 sztuk jaskółczego ziela.

Do szpitala

Zebrałem zioła, o które prosiła mnie Shani. Muszę je teraz dostarczyć do szpitala. Muszę dostarczyć zioła do szpitala.

Przysługa

Przyniosłem jaskółcze ziele dla Shani. Muszę częściej z nią rozmawiać, może będzie jeszcze czegoś chciała? A na razie - chyba zasłużyłem u niej na małą przysługę... Zasłużyłem u Shani na przysługę. Powinienem częściej z nią rozmawiać. (500 PD)

Autopsja

Autopsja zakończona dzięki pomocy Shani. Bidulka jest strasznie zmęczona - powinna odpocząć. Chyba ma do mnie jakąś sprawę. Powinienem z nią porozmawiać po pracy. Shani bardzo mi pomogła. Muszę ją jeszcze kiedyś odwiedzić.

Impreza

Obiecałem Shani, że przyniosę alkohol na imprezę. Chciała różowe wino, a dla Jaskra - wiśniówkę... Ja tam nie lubię domieszek, żytnia będzie w sam raz. Muszę przynieść Shani różowe wino, wiśniówkę i temerską żytnią.

Alkohol

Muszę przynieść Shani różowe wino, wiśniówkę i temerską żytnią. Zdobyłem alkohol, muszę teraz zanieść go Shani. (500 PD)

Zaproszenie

Zaniosłem Shani alkohol. Pora zatroszczyć się o towarzystwo. Kogo by tu zaprosić? Muszę rozejrzeć się wśród znajomych, może ktoś będzie miał ochotę wpaść na imprezkę. Muszę zaprosić jedną osobę na imprezkę u Shani.

Zaproszenie

Shani nalega, żebym przyprowadził kogoś na imprezę. Muszę porozmawiać z Zoltanem, Zygfrydem albo Carmen. Na imprezkę u Shani mogę zaprosić Zoltana, Zygfryda lub Carmen.

Do Shani

Zoltan: Zaprosiłem Zoltana na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Zoltana na imprezkę w domu Shani. Powinienem się tam udać. (500 PD) lub
Zygfryd: Zaprosiłem Zygfryda na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Zygfyda na imprezkę u Shani. Powinienem się tam udać. (500 PD) lub
Carmen: Zaprosiłem Carmen na imprezę. Pora udać się do domu Shani. Zaprosiłem Carmen na imprezkę w domu Shani. Powinienem się tam udać. (−100 oreny + 500 PD)

Jaskier

Kolejna osoba, która dziwnie reaguje na mój widok. Jaskier twierdzi, że był świadkiem mojej śmierci. Muszę się napić. Muszę się napić.

Dyskusja

Dyskutowałem z Jaskrem. Trochę kręci mi się w głowie... Impreza trwa...

Szybkie tempo

W tym tempie już niedługo ktoś z gości zwali się pod stół... Impreza trwa...

Smalec i ogóreczki lub Nalewka lub Coś ciekawego

Ogórki ze smalcem Babuni Pamiętnik Babuni Nalewka Babuni

Zoltan: Zoltan poprosił, żebym przyniósł od babci z dołu smalec i ogóreczki. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Zoltan poprosił, żebym przyniósł od babci z dołu smalec i ogóreczki. lub
Zygfryd: Obiecałem Zygfrydowi, że przyniosę nalewkę z komody babci. Muszę zejść na dół. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Obiecałem Zygfrydowi, że przyniosę nalewkę z komody babci. Muszę zejść na dół. lub
Carmen: Muszę przynieść coś ciekawego od babci z dołu. W moim stanie z pewnością narobię przy tym okropnego hałasu. Ale cóż, jestem w końcu wiedźminem... Ich soll etwas Interessantes von Großmutter im Untergeschoss holen.

Zdobycz

Zoltan: Udało się, mam smalec i ogórki. Muszę zanieść smalec i ogórki na górę. lub
Zygfryd: Udało się, mam nalewkę babuni. Muszę zanieść nalewkę na górę. lub
Carmen: Udało się, mam pamiętnik babci. Muszę zanieść pamiętnik babci na górę.

Piosenka

Jaskier zabiera się do śpiewania. Zobaczmy, co przygotował na tę okazję... Zobaczmy, co zaśpiewa Jaskier.

Kwiaty

Tak oto impreza dobiegła końca. Rano będę miał kaca... Może warto zajrzeć do Shani z różami, podziękować? Może warto zajrzeć do Shani z różami, podziękować?

Wspomnienia

Shani przypomniała mi pewne wydarzenia z mojej przeszłości. Bardzo interesujące wydarzenia. Shani przypomniała mi pewne ciekawe wydarzenia z mojej przeszłości. (1500 PD)