Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
Flotsam forests

Puszcze Flotsam – lokacja w I akcie gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów.

Lokacje

Zadanie

Dziennik

Puszcza wokół Flotsam była gęstym, nieprzebytym borem, w którym każdy niewprawny podróżny łatwo mógł zgubić drogę, paść ofiarą dzikich bestii lub, co bardziej prawdopodobne, elfiej strzały. Rzadko używany i zarośnięty trakt wiódł do Aedirn, jednak z powodu niebezpieczeństw puszczy większość podróżnych wybierała transport rzeką.

Uwagi

  • Obszar jest usiany pułapkami pokroju potrzasków. Radzi się często używać medalionu (naciskając klawisz Z w celu aktywacji) aby je odnajdywać i rozbrajać. Później można je wykorzystywać przeciw potworom wrażliwym na krwawienie.

Mapa

CmentarzKryjówka IorwethaBarkaRuiny szpitala psychiatrycznegoRezydencja LoredoZerwany most / TrollZrujnowana łaźniaWraku statku o nazwie Petra SilieWodospadBurdelOłtarz VejopatisaBertold CandeleriaKryjówki bandytówBindugaMapa Flotsam i okolic