Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

Ragbard z Ellander - diuk Ellander, pierwszy Prince Consort (książę małżonek) królowej Temerii Bienvenu La Louve. Małżeństwo to zostało po krótkim czasie rozwiązane - powszechna plotka głosiła, że diuk Ragbard, choć z pozoru dziarski i męski, całkowicie zawiódł łóżkowe oczekiwania królowej Bienvenu. Śpiewano w Temerii plugawe i paszkwilanckie piosneczki, w których porównywano Ragbarda do rumaka, który jeśli nawet zdoła cudem jakimś pocwałować, to tylko na nikczemnie krótkim dystansie.

I naraz plotki ucichły, albowiem rozwiedzionego diuka zaczęto widywać w towarzystwie pięknej Adalii, hrabianki Garramone. Wkrótce odbył się huczny ślub. A pół roku później Ragbard nie żył - plotka głosiła, że przedawkował środki wzmagające męskość.

Źródła

Władcy Temerii historyczny herb władców Temerii historyczny herb następców tronu Temerii

poprzedni herb Temerii aktualny herb Temerii

DezmodGeddesGardicGoidemarCedricGriffinBienvenu La LouveMedellFoltest
Królowe i książęta-małżonkowie
VinifridaVulpia z BruggeRiannonAdda z CidarisBerengaria ThyssenClarissa z ToussaintRagbard z EllanderHugo z RiviiSancia z Sodden
Inni członkowie dynastii temerskiej
Maria PulcheriaLeticia CharbonneauAmavetFionaAdda TemerskaAdda BiałaBussy La ValetteAnais La Valette