Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki
m (kat. listów > listy)
Linia 27: Linia 27:
 
* [[Azar Javed]]
 
* [[Azar Javed]]
   
[[Kategoria:Listów]]
+
[[Kategoria:Listy]]
 
[[Kategoria:Przedmioty fabularne w grze Wiedźmin‎]]
 
[[Kategoria:Przedmioty fabularne w grze Wiedźmin‎]]
 
[[Kategoria:Akt Trzeci (Wiedźmin)]]
 
[[Kategoria:Akt Trzeci (Wiedźmin)]]

Wersja z 17:13, 7 cze 2015

Raport Magistra
Plik:File:Quest Items Professors report.png
Zapiski wyciągnięte z ciała królowej kikimory. To wszystko, co zostało po Magistrze...
Opis
Typ
Przedmiot fabularny / List
Źródło
Królowa Kikimor
ID
it_quest_188

Zawartość

Raport Magistra
...Z przykrością kwestionuję profity płynące z sojuszu z królewną Addą. Ta zdzira jest kestraordynarnie rozpieszczona i trudno przekonać ją do czegokolwiek. Nie zdołała w pełni wprowadzić stanu wyjątkowego, a jej, par excellence, nieudolne falszerstwa naprowadzily wiedzmina na wlasciwy trop. Póki co, podtrzymujmy zludzenia Addy i nasze obietnice, ale poniewaz Foltest wraca niebawem, nalezy rozpoczac druga czesc planu. Suponuje, ze problem Geralta z Rivii rozwiaze sam - szybko i radykalnie. Nota bene, nalegam, zebys nie nazywal go „skurwysynem", albowiem taka onomastyka moze byc calkowicie nietrafna, razaco niewlasciwa i klócaca sie z prawda, a na pewno - zalosnie prymitywna.
Zgodnie z przewidywaniami dostarczone substancje pozwalaja kontrolowac kikimory oraz ich matke. Przynajmniej laboratorium funkcjonuje wlasciwie, z powodzeniem wykorzystujac sekrety Kaer Morhen.
Magister.

Zadania

Dziennik

Postacic: