Wiedźmińska Wiki

Przenieśliśmy się! Gamepedia połączyła siły z Fandomem, w rezultacie czego ta wiki została połączona ze swoim odpowiednikiem na Fandomie. Wiki została zarchiwizowana; prosimy czytelników oraz edytorów o przeniesienie się na połączoną wiki na Fandomie. Kliknij, aby przejść do nowej wiki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wiedźmińska Wiki

REEF, grafika: Patacat

Reef - członek Szczurów, jasnowłosy nilfgaardczyk - w jego słowach słychać wyraźny akcent. Ubrany w haftowany połkożuch, a na przedramieniu ma wytatuowaną nagą kobietę, która porusza tyłkiem gdy ten zaciska pięść. Często zażywa fisstech. Ginie z rąk Bonharta w osadzie Zazdrość, razem z pozostałymi Szczurami.

Dane z książek Sapkowskiego

- Mistle ma rację - rzekł ten jasnowłosy, noszący półkożuszek. Ciri drgnęła, szłysząc jego akcent. - Dziewczyna najwyraźniej nie chce mówić, kim jest, i ma do tego prawo. Ja, gdy do was dołączyłem, też byłem małomówny. Nie chciałem zdradzać, że byłem jednym z nilfgaardzkich skurwysynów...


Czas pogardy, str. 307

Kayleigh ocknął się wśród dymu, pożogi i krwi, w splą­drowanym kasztelu, leżąc między trupami przybranych rodziców i rodzeństwa. Wlokąc się przez zasłany zwłoka­mi dziedziniec, natknął się na Reefa. Reef był żołnierzem z karnej ekspedycji, którą cesarz Emhyr var Emreis wy­słał do stłumienia rebelii w Ebbing. Był jednym z tych, którzy zdobyli i splądrowali kasztel po dwudniowym oblę­żeniu. Zdobywszy kasztel, towarzysze porzucili Reefa, chociaż Reef żył. Ale troszczenie się o rannych nie leżało w zwyczaju rezunów z nilfgaardzkich oddziałów specjal­nych.
Początkowo Kayleigh chciał dobić Reefa. Ale Kayleigh nie chciał być sam. A Reef, tak jak Kayleigh, miał szesnaście lat.


Czas pogardy, str. 313

Członkowie Szczurów